Jenišov je obcí v okrese Karlovy Vary v Karlovarském kraji, kterou obývá přibližně 1 100 stálých obyvatel. Jste jedním z nich? Pokud vlastníte plechového miláčka a hledáte místo, kde mu nechat prodloužit technickou, máme pro vás adresu i kontakt stanice technické kontroly Jenišov a přidáme taky tipy, jak na provozu vozidla ještě více ušetřit.

Před technickou nechte auto zkontrolovat

Aby proběhla technická kontrola bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré zavézt vůz s předstihem do ověřeného servisu nebo ke specializovanému mechanikovi. Ten prověří stav pneumatik, brzd, světel, emisí, provozních kapalin i dalších nezbytností.

Než vyrazíte na stanici technické kontroly, připravte si velký technický průkaz, osvědčení o technickém průkazu - tedy malý techniček, průkaz o emisích a zjistěte si také, jestli máte v pořádku povinnou výbavu. Cena za provedenou technickou se bude pohybovat okolo 900 až 1300 korun.

Kdo šetří, má za tři

Před technickou prohlídkou si musíte nechat změřit emise vašeho vozu. Když vše dobře dopadne, provede se zápis do průkazu o měření emisí a na zadní espézetku vám technik nalepí zelenou známku s dobou platnosti. Pokud chcete ušetřit, domluvte si měření emisí na stejný termín jako technickou. Často můžete získat zajímavou slevu nebo alespoň lepší cenu.

A ušetřit můžete i na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba cenu povinného ručení, kterou si u nás jednoduše srovnáte pomocí intuitivního online srovnávače. Našli jste lepší nabídku? V případě zájmu ji můžete snadno uzavřít online!

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.