Cestovní pojištění – srovnání cen

Nejlevnější plyn nemusí být spojený jenom s nejnižší cenou za jednotku. Mnozí dodavatelé nabízejí i slevy. Pamatujte na to, že sleva na plynu se může prodražit, pokud se jedná o nevýhodný tarif, nebo fakt, že je sleva malá a cena za jednotku poměrně vysoká. Stejně tak může být daná sleva spojena třeba z fixací cen, nebo se závaznou smlouvou, což nemusí být také vždy úplně nejvýhodnější.

Sleva na plynu se může prodražit. Zkuste raději nízkou cenu

Více než slevy je proto vhodné vyhledávat raději nízké ceny. Ty jsou mnohem lepší možností pro každého, v jehož zájmu je úspora. Náš porovnávač vám pomůže s tím, aby nejlevnějšího dodavatele našel v jakékoliv oblasti. Uvedete-li také lokalitu, konkrétní spotřebu nebo využití plynu, můžete zjistit jak ideální tarifní třídu, tak samozřejmě také přesnou cenu, za kterou lze plyn od dodavatele ihned objednat.

Změna dodavatele je snadná

Pokud najdete dodavatele, jehož ceny jsou nižší než kdejaké slevy, stačí u něho prostřednictvím naší kalkulačky poptat daný plyn. Mnozí dokonce vyřídí veškeré administrativní povinnosti, díky čemuž máte jistotu, že levný plyn získáte bez práce a starostí. Platí také, že se nic nebude měnit na vašich aktuálně nainstalovaných rozvodech.

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 61