Cestovní pojištění – srovnání cen

Srovnání cen plynu do 1 minuty 

Zdá se vám, že platíte za plyn zbytečně moc? Vyberte si správného dodavatele a ročně ušetříte až tisíce korun. Zadejte svoji roční spotřebu plynu do naší online kalkulačky a do 1 minuty získáte nabídky od desítek dodavatelů. 

Pokud se vám některá z nabídek zalíbí, můžete ihned dodavatele také změnit. Online z vašeho počítače nebo mobilu a navíc bez zdlouhavé administrativy. Změnu dodavatele pro vás zařídíme zdarma. 

Neplatíte příliš za plyn?

Jak na srovnání cen plynu? 

Nebojte, nemusíte obcházet jednotlivé dodavatele nebo porovnávat jejich nepřehledné ceníky. Stačí vědět, kolik je vaše roční spotřeba plynu a získáte přesné srovnání 41českých dodavatelů. Na pár kliknutí myši – vezměte si k ruce fakturu a za minutu máte hotovo. 

Jestliže nemáte k dispozici poslední fakturu, zadejte do online kalkulačky, na co plyn v domácnosti využíváte (vaření, ohřev vody, vytápění). Tak získáte přibližné srovnání cen plynu. 

Nejlevnější nemusí být nejlepší 

Nabídky dodavatelů se liší napříč regiony – a to nejen v ceně, ale také v kvalitě poskytovaných služeb. Proto pro vás sledujeme jak ceny plynu, tak férovost obchodních podmínek nebo úroveň zákaznického servisu. Podle toho hodnotíme dodavatele počtem hvězdiček – čím více hvězdiček, tím lépe

Nabídky si můžete seřadit podle ceny či kvality. Zároveň v nich můžete snadno filtrovat – třeba podle smlouvy na dobu určitou nebo neurčitou. Přehledněji už to nejde! 

Srovnejte si ceny plynu

Kolik ušetřím při změně dodavatele? 

Konkrétní výše úspory se u každého liší, především podle toho, k čemu zemní plyn využíváte. Máte pouze plynový sporák nebo průtokový ohřívač vody? Pak může vaše roční úspora dosáhnout několika stovek. Vytápíte plynem velký rodinný dům? V tom případě uspoříte tisíce korun ročně. V průměru naši zákazníci ušetří 4290 ročně. 

Změnu dodavatele vám zařídíme zdarma 

Chtěli byste změnit dodavatele, ale máte strach z papírování, které se s tím pojí? Nenechte si kvůli podobným obavám ujít možnost úspory. Změnu dodavatele plynu zvládnete zařídit z domova – my vám s tím ZDARMA pomůžeme. Naši operátoři s vámi projdou celý proces krok za krokem a upozorní vás, na co si dát pozor. Díky tomu změníte dodavatele rychle a pohodlně online. 

Chci změnit dodavatele

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 133