Cena plynu - online kalkulačka

  • Rychlé srovnání 41 dodavatelů

  • Změnou dodavatele můžete ušetřit až 40%

  • Přechod k novému dodavateli ZDARMA zařídíme

  • Vše vyřešíte z pohodlí vašeho domova

Plyn - plynový sporák

Srovnání cen plynu do 1 minuty

Zdá se vám, že platíte za plyn zbytečně moc? Vyberte si správného dodavatele a ročně ušetříte až tisíce korun. Zadejte svoji roční spotřebu plynu do naší online kalkulačky a do 1 minuty získáte nabídky od desítek dodavatelů. Srovnání dodavatelů plynu je zcela zdarma a můžete ho dělat opakovaně bez jakýchkoliv závazků.

Pokud se vám některá z nabídek zalíbí, můžete ihned dodavatele také změnit. Online z vašeho počítače nebo mobilu a navíc bez zdlouhavé administrativy. Změnu dodavatele pro vás zařídíme zdarma.

Jak na srovnání cen plynu různých dodavatelů?

Nebojte, nemusíte obcházet jednotlivé dodavatele nebo porovnávat jejich nepřehledné ceníky. Stačí vědět, kolik je vaše roční spotřeba plynu a získáte přesné srovnání 41 českých dodavatelů. Na pár kliknutí myši – vezměte si k ruce fakturu a za minutu máte hotovo.

Jestliže nemáte k dispozici poslední fakturu, zadejte do srovnání dodavatelů plynu, na co zemní plyn v domácnosti využíváte (vaření, ohřev vody, vytápění). Tak získáte přibližné porovnání cen plynu.

Kolik ušetřím při změně dodavatele?;

Konkrétní výše úspory se u každého liší, především podle toho, k čemu je zemní plyn využíván. Máte pouze plynový sporák nebo průtokový ohřívač vody? Pak může vaše roční úspora dosáhnout několika stovek. Vytápíte plynem velký rodinný dům? V tom případě uspoříte tisíce korun ročně. V průměru naši zákazníci ušetří 4290 Kč ročně. Udělejte si srovnání cen plynu různých dodavatelů a hned uvidíte, kolik můžete uspořit vy.

Změnu dodavatele vám zařídíme zdarma

Chtěli byste změnit dodavatele, ale máte strach z papírování, které se s tím pojí? Nenechte si kvůli podobným obavám ujít možnost úspory. Změnu dodavatele plynu zvládnete zařídit z domova – my vám s tím ZDARMA pomůžeme.

Nejdříve si udělejte porovnání cen plynu. Vyberte si tu nejlepší nabídku a zbytek nechte na nás. Naši operátoři s vámi projdou celý proces krok za krokem a upozorní vás, na co si dát pozor. Díky tomu změníte dodavatele rychle a pohodlně online.