Levný plyn - online srovnávač a sjednávač

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

Spočítat ceny
Plyn - plynový sporák

Každý by chtěl mít jistě levný plyn, ale bohužel je tomu spíše naopak. Plyn v poslední době spolu s ostatními energiemi zdražuje. Na našich stránkách si můžete srovnat dodavatele plynu a jejich ceny a najít tak pro svou domácnost nebo firmu co nejlevnější plyn. Dle polohy odběrného místa a dalších faktorů, které mají vliv na cenu plynu, je možné ušetřit až 20 procent. Naše kalkulačka vám jednoduše a rychle srovná nabídky jednotlivých dodavatelů, z nichž si snadno vyberete tu nejvýhodnější.

Během úvah o změně svého dodavatele se nenechte zlákat neprůhlednými reklamními tahy a obloukem se vyhněte nabídkám dotěrných podomních prodejců, kteří za Vámi přicházejí s nabídkou na nejlevnější plyn, který se ale často může prodražit. Spolehněte se raději na vlastní úsudek, který si vytvoříte dle našeho srovnání.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.