Plyn RWE - online srovnání nabídek dodavatelů plynu

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

Spočítat ceny
Plyn - plynový sporák

V současnosti na našem trhu působí více jak 25 dodavatelů plynu a jedním z největších je i společnsot RWE, která vznikla Fúzí Středočeské plynárenské, Západočeské plynárenské a Severočeské plynárenské vznikla 1. června 2009. Plyn RWE je stále žádanějším produktem na našem trhu.Vytápíte plynem nebo ho používáte k vaření a ohřevu vody?

Pak je důležité, od jakého dodavatele plyn odebíráte. Některé společnosti mohou zlevnit, jiné naopak zdraží. Kolik budete platit za plyn RWE, Gas International nebo Pražské plynárenské? O kolik RWE plyn podraží je odvislé od kurzu koruny vůči dolaru, ceny plynu na světových trzích a také toho v jakém regionu RWE plyn odebíráte.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.