Cestovní pojištění – srovnání cen

Mít plyn v domě nebo bytě je poměrně snadné. Stačí si ho sem nechat zavést. Pamatujte na to, že cena zavedení plynu může být různá, a to s ohledem na to, co vše bude potřeba a také s ohledem na to, u jakého dodavatele plyn poptáváte. Roli hraje třeba projektová dokumentace, výkopy, montáže, ale i nutnost napojení, či případné náklady spojené s majetkovým vypořádáním. Ceny tak mohou být i v desítkách tisíc korun.

Cena zavedení plynu se u změny dodavatele nepočítá

Pokud již plyn zavedený máte a používáte ho, pamatujte také na to, že ho nemusíte mít stále stejného dodavatele. Toho je možné i jednoduchým způsobem změnit. Cena zavedení plynu se už nehradí, jelikož daná změna je především administrativního charakteru, díky čemuž máte jistoty, že vše vyřídíte jenom na základě výpovědi smlouvy a na základě podepsání nové dokumentace.

Porovnejte si ceny u nás

Naše kalkulačka plynu je možností, jak si můžete snadno a také rychle porovnat jednotlivé ceny plynu, a to za účelem nalezení nejvýhodnějšího dodavatele, který jenom může v dané oblasti působit. Díky tomu máte jistotu, že cena plynu bude i o několik desítek procent výhodnější, než je tomu právě doposud. Měnit dodavatele lze samozřejmě libovolně, jak vám to vyhovuje.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 68