Potřebujete si půjčit peníze na výdaj, který jednoduše nepočká? Nebo zkrátka plánujete v brzké době uhradit částku, která je nad vaše možnosti? Zároveň se ale nechcete zdržovat zbytečnou administrativou a byrokracií? Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli kladně, pak vám zajisté přijde vhod produkt s názvem „půjčka bez papírů“. Kdo tuhle půjčku nabízí a jak vlastně funguje? Poradíme!

Už žádná byrokracie a ztráta času

Ještě pár let zpátky nebylo moc možností, jak půjčku sjednat. Většinou jste o ni museli zažádat přímo na pobočce vybrané banky nebo nebankovní společnosti . Tady na vás čekal poměrně náročný a zdlouhavý schvalovací proces, během kterého jste museli dokládat celou řadu dokumentů. Většinou vás tak neminula nekonečná byrokracie a zbytečné papírování.

Dnes už naštěstí můžete porovnat, vybrat a sjednat půjčku pěkně z pohodlí domova. Pomocí praktických online srovnávačů si vyberete z nabídky bank nebo nebankovních společností produkt, který bude nejlépe odpovídat vašim představám a požadavkům. Vyřídit ho následně můžete po telefonu nebo pomocí online žádosti.

Půjčka bez papírů – jak už ostatně její název napovídá – je oproštěna od zbytečného papírování a nekonečné byrokracie. Zpravidla vám k jejímu sjednání stačí dva doklady totožnosti, vlastní bankovní účet, e-mail a mobilní telefon. Řada poskytovatelů půjček bez papírů dokonce nevyžaduje potvrzení o příjmech od zaměstnavatele. Mají totiž vlastní způsoby, jak příjem žadatele ověřit. A to vše opět bez zbytečného papírování a byrokracie.

Půjčka bez papírů šetří váš čas

Největší předností tohoto produktu je nepochybně výrazná časová úspora. Nemusíte nikam chodit, shánět potvrzení od zaměstnavatele nebo výpisy z úvěrových registrů. Do nich v zásadě nebankovní společnosti ani nenahlížejí. Případně tady negativní záznam neberou jako překážku pro poskytnutí půjčky.

Vše vyřídíte pěkně z pohodlí domova, online, bez zbytečného papírování a nekonečné byrokracie. Intuitivní online žádosti vás navedou krok po kroku jejich vyplněním, a jakmile žádost odešlete, prakticky obratem vás bude kontaktovat zástupce vybrané banky nebo nebankovní instituce s informací o schválení či zamítnutí žádosti. Peníze si následně můžete nechat vyplatit na bankovní účet nebo v hotovosti.

Výhody partnerské půjčky:

  • Půjčky bez zbytečného papírování a byrokracie

  • Nabídka bank i nebankovních institucí

  • Peníze na účet i v hotovosti

Nevýhody partnerské půjčky:

  • Nutnost stabilního a doložitelného příjmu

  • U nebankovních společností často vyšší úroky

  • U vyšších částek je často nutný ručitel