Cestovní pojištění – srovnání cen

Srovnejte si povinné ručení online

Najít nejvýhodnější pojištění vozidla nebylo nikdy jednodušší! S kalkulačkou povinného ručení získáte snadno a rychle srovnání nabídek všech významných pojišťoven na českém trhu. Naše povinné ručení online pracuje vždy s aktuálními sazbami povinného ručení vybraných pojišťoven. Díky srovnání ušetříte čas i nemalé finanční prostředky.

Spočítat povinné ručení

Jak funguje srovnávač povinného ručení?

Do kalkulačky stačí zadat základní údaje o vás a vašem vozidle. Nejjednodušší je, když si připravíte údaje z technického průkazu auta nebo motorky. Po zadání údajů obratem zjistíte, která varianta povinného ručení nejlépe vyhovuje vašim požadavkům. Pak už si stačí jen vybrat a kliknout na tlačítko pro sjednání povinného ručení. Celý proces vám zabere jen pár minut.

Sjednání povinného ručení – na internetu z pohodlí domova

Povinné ručení si online nejen porovnáte z hlediska ceny, pojistných limitů a různých připojištění. Zároveň ho můžete ihned uzavřít. Sjednání povinného ručení zvládnete online, z pohodlí svého domova. Zelenou kartu obdržíte obratem do e-mailové schránky, originál pak poštou. Celý proces ještě urychlí, když si zvolíte platbu za sjednání povinného ručení pomocí online karty – během pár sekund máte hotovo a můžete vyrazit na cesty.

Usnadněte si práci a sjednejte si povinné ručení online

Sjednat si povinné ručení má mnoho výhod. V první řadě si můžete srovnat ceny povinného ručení u několika různých pojišťoven, aniž byste obcházeli pobočky a žádali o individuální nabídky. Pro povinné ručení totiž neexistuje žádný jednotný ceník, cenu vám pojišťovna stanoví na základě parametrů vašeho vozidla i vás jako pojistníka. Proto není jednodušší způsob, jak si porovnat povinné ručení, než pomocí naší kalkulačky. Můžete se spolehnout na to, že sazby jsou vždy aktuální.

Pak už si stačí jen vybrat a využít možnosti uzavřít povinné ručení online. Na počítači, tabletu nebo telefonu. Kalkulačka povinného ručení je velmi přehledná, a tak zvládne sjednání povinného ručení úplně každý. Zkuste to i vy!

Spočítat povinné ručení
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 92