Pojištění Slavia pojišťovna, a.s.

  • Online srovnání pojišťoven

  • Jednoduše a rychle do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

povinné ručení
logo pojišťovna slavia

Základy pojišťovny byly položeny již v roce 1868 za vlády Rakousko-uherské monarchie. Od roku 2006 se novým vlastníkem stala Capital Management Company, a.s., společnost s dlouholetým úspěšným fungováním na pojistném trhu v ČR. Slavia byla první pojišťovnou, která na trh vstoupila s povinným ručením, a zaměřila se tak na ukázněné řidiče.

Povinné ručení

S povinným ručením Slavie získáte bonus za dlouhodobou jízdu bez nehod. Vyberte si z 3 variant povinného ručení. Pojišťovna za vás uhradí v základním balíčku újmu na zdraví, škodu na věcech a ušlém zisku. Navíc při sjednání dalšího pojištění získáte 10% slevu.

Havarijní pojištění

S havarijním pojištěním máte zaručeno rychlé nahrazení škody bez zbytečného a zatěžujícího papírování. V základní variantě havarijního pojištění najdete veškerá důležitá pojistná krytí včetně krádeže vozidla či jeho příslušenství.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění si založíte během několika málo minut online. Vyhnete se tak nepříjemným výdajům, které byste jinak platili při úrazu nebo nemoci v zahraničí. Zvolte si sami délku pojištění a dobu jejího trvání.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.