Pojištění Wüstenrot

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

Spočítat ceny
wustenrot logo

V roce 1921 byl v německém městečku Wüstenrot založen „Spolek přátel“ s mottem „Každé rodině střechu nad hlavou“. Tím začala historie stavebního spoření na evropském kontinentě. Wüstenrot později expandovala do Evropy, aby se spojila s jednou z největších německých pojišťovacích společností Württembergische AG.

Havarijní pojištění

Vyberte si ze tří variant havarijního pojištění. S pojištěním Wüstenrot nezáleží na tom, zda havarujete, automobil vám poničí vandal, někdo vám vůz odcizí nebo dojde k jeho poničení během živelné události. Pojišťovna kryje vše. Za jízdu bez nehod získáte až 60% bonus. V případě, že jste již stálým klientem, automaticky získáte slevu 10 %.

Cestovní pojištění

U pojišťovny Wüstenrot si zvolte jedno ze 3 variant cestovního pojištění. Ať už cestujete pravidelně v rámci služebních cest nebo jednorázově, Wüstenrot vám nabízí širokou nabídku pojištění. S cestovním pojištěním se vyhnete nepříjemným výdajům, které byste jinak v zahraničí platili. V případě pojistné události za vás pojišťovna uhradí veškeré náklady spojené s ošetřením včetně repatriace.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).