Cestovní pojištění – srovnání cen

Široká škála poboček a zaměstnanců, vysoký objem aktiv a zázemí zahraničního koncernu. To vše může nabídnout pojišťovna AXA, která vstoupila na náš trh teprve nedávno, a to v roce 2008. Přesto ale může být považována za jednoho ze skutečně velkých hráčů s širokou nabídkou pojistných služeb, které se mohou týkat vašeho zdraví, vašeho automobilu, ale v případě že zvolíte pojištění domácnosti AXA i vašeho majetku, který máte doma.

Proti všemu, co může jenom hrozit

Je celá řada důvodů, proč mít právě tuto pojistku uzavřenou. Ať už je to přepětí v síti, požár, povodeň, nebo třeba návštěva zloděje. To vše jsou rizika, na která se pojištění domácnosti AXA vztahuje a v případě kterých vám proplatí všechny poškozené či odcizené věci. A to nikoliv výhradně ve vašem interiéru, ale třeba i ve sklepních prostorách, které je dobré do pojistky také zahrnout, a to v odpovídajících limitech.

Nakombinujte si vše podle vašich potřeb

Pokud pojištěni nejste, rozhodně toto riziko nepodceňujte a učiňte tak co nejrychleji. Třeba ihned, jelikož pojištění domácnosti AXA lze uzavřít z pohodlí domova, a to navíc za tu nejlepší možnou cenu. Rychle a snadno si vyberete celkový rozsah krytí či rozsah rizik, vyplníte základní údaje, a uzavření pojistky je u konce.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 97