Cestovní pojištění – srovnání cen

Ne všechny ceníky spojené se zemním plynem jsou stejné. Ceny plynu pro velké odběratele jsou obvykle nižší. Je to dáno hlavně vyšší spotřebou, kdy sice v celkovém součtu zaplatí vysoké částky, ale ceny za jednotku jsou výrazně nižší, než u běžné domácnosti. Obvykle se velkým odběratelem označuje například výrobní firma s rozsáhlým provozem.

Ceny plynu pro velké odběratele i pro vás

Čím větší odběr, tím nižší cena za jednotku. Příznivých cen ale můžete dosáhnout i vy sami. Jak na to? Stačí například porovnat jednotlivé dodavatele v okolí a zjistit, který z nich je nejvýhodnější. Ceny plynu pro velké odběratele tak mohou být podobné, jako ty, které budou nabízeny právě vám samotným. Důležité je také vědět, že i u vás platí, že čím vyšší spotřeba, tím nižší cena za jednotku.

Změna je snadná

Změnit dodavatele je jedním z nejjednodušších kroků ve vašem životě. Nejenom, že si ho najdete online. Vše můžete také z pohodlí domova vyřídit. Nezapomínejte na to, že změna je výhradně jenom administrativní. To znamená, že rozvody plynu, stejně jako jeho dostupnost, nebo snad jeho kvalita budou stále stejně kvalitní, jako tomu bylo i doposud. Jediné, co bude z vaší strany třeba, je výpověď u toho stávajícího, který nevyhovuje.

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 66