Povinné ručení Volvo

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Tyto severské vozy jsou jasně spjaté se svou výkonností, a také životností. Stejně tak ale i bezpečím. To by mělo být naprostým základem pro každého z nás, a proto je třeba mít uzavřené i povinné ručení Volvo. To nás sice před nehodou jako takovou neochrání, ale ochrání nás nad výdaji s ní spojené. Nebudeme tak muset platit škody ostatním, jelikož vše zaplatí pojišťovna. A sjednáme-li skutečně kvalitní povinné ručení Volvo, mohou být tyto škody hrazeny až do výše okolo 100 milionů korun českých.

Dostatek služeb za málo ceny

A jak vypadá ideální povinné ručení Volvo? Nabídne kromě svého základu i různé nadstandardní služby a připojištění, a to za tu nejnižší možnou cenu. V takovém případě můžete jít cestou porovnání pojistek, jelikož to je nejrychlejším řešením, jak danou pojišťovnu najít. A poté už není nic jednoduššího, než právě onu zvolit, a pojistku uzavřít.

Ušetříte nejenom peníze, ale i čas

Díky danému porovnání tak ušetříte nejenom své peníze, protože zvolíte jednu z levných možností. Když totiž povinné ručení Volvo uzavřete i online, ušetříte také čas. Zatímco cestou na pobočku a běžným uzavřením ztratíte i několik hodin, online varianta trvá jenom několik málo minut, a vyřídíte ji z pohodlí domovů.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).