Povinné ručení Ford C-MAX

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Jak najít nejlevnější povinné ručení pro Ford C-MAX?

Ford C-MAX je praktické rodinné auto spadající do kategorie MPV. V prodeji bylo od roku 2003 a ačkoliv šlo o v Česku poměrně oblíbený vůz, americká automobilka výrobu v roce 2019 kvůli nedostatečným prodejním výsledkům ukončila. V nabídce Fordu tak aktuálně najdete pouze větší sourozence C-MAXu - model S-MAX a Galaxy.

Velký, ale dobře ovladatelný

Ne všechny větší vozy kvůli svým rozměrům dokáží nabídnout dobrý pocit z řízení. Ford C-MAX ale v tomto směru rozhodně zapadá do nadprůměru. Svými jízdními vlastnostmi se blíží spíše menšímu a obratnému modelu Focus, se kterým sdílí velké množství dílů.

Interiér je praktický, nabízí velké množství odkládacích přihrádek i prostoru pro všechny cestující. Sedačky jsou dostatečně pohodlné a člověku nezačnou být nepříjemné ani na dlouhých cestách. Přístrojová deska zaujme svou nadčasovostí a kvalitním zpracováním. Zavazadlový prostor nabízí 460 litrů a můžete ho citelně zvětšit sklopením zadních sedaček, které je z auta případně možné úplně vyjmout.

V nabídce se po roce 2010 objevila prodloužená verze Ford Grand C-MAX, která kromě ještě prostornějšího interiéru přinesla také boční posuvné dveře a třetí řadu sedaček. Tu je možné sklopit do roviny, pokud je zrovna potřeba převézt náklad místo cestujících.

Chci porovnat povinné ručení

Oblíbená a spolehlivá ojetina

Vzhledem k ukončené výrobě už Ford C-MAX seženete pouze z druhé ruky. Řadí se mezi poměrně oblíbené vozy, nabídka je dostatečně široká a ceny nejlevnějších kusů padají pod magickou hranici 50 tisíc korun.

Jde o celkově spolehlivý vůz, u starších kusů je ale třeba dávat pozor na poruchové dieselové motory. Nejcitlivějším je konkrétně verze 1,6 TDCi. U vozů vyrobených po roce 2010 byla kvalita problematických naftových jednotek značně vylepšena, ale i tak je dobré vybírat s rozvahou. Benzinové agregáty jsou o poznání spolehlivější a nenachází se mezi nimi žádný kus s vyloženě špatnou pověstí.

Nejlevnější povinné ručení pro Ford C-MAX najdete pomocí internetu

Hledáte co nejlevnější povinné ručení pro Ford C-MAX? Nebo máte specifické požadavky, které ne každé povinné ručení splňuje? S hledáním optimálního produktu vám v obou případech pomůže online kalkulačka.

Díky kalkulačce získáte během chvíle jasný přehled o aktuální nabídce povinného ručení. U každé kalkulace najdete nejen cenu, ale také maximální výši pojistného plnění a další podrobnosti. Oproti srovnávání jednotlivých nabídek na vlastní pěst tak ušetříte spoustu času.

Na stránce s výsledky najdete tip od pojišťovacího experta, který vám na základě dostupných údajů doporučí jedno konkrétní povinné ručení. Pokud upřesníte informace o způsobu používání vozidla a ročním nájezdu, tip se ještě více přizpůsobí vašim potřebám.

A proč se vlastně i prakticky totožné produkty cenově liší? Konečnou cenu zpravidla ovlivňují stejné parametry - například motorizace, hmotnost, stáří či model vozu. Jednotlivé pojišťovny ale k výpočtu používají odlišný postup. Téměř shodné povinné ručení tak může napříč trhem stát velmi rozličné částky.

Chci porovnat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.