Povinné ručení Ford C-MAX

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Jak najít nejlevnější povinné ručení pro Ford C-MAX?

Ford C-MAX je praktické rodinné auto spadající do kategorie MPV. V prodeji bylo od roku 2003 a ačkoliv šlo o v Česku poměrně oblíbený vůz, americká automobilka výrobu v roce 2019 kvůli nedostatečným prodejním výsledkům ukončila. V nabídce Fordu tak aktuálně najdete pouze větší sourozence C-MAXu - model S-MAX a Galaxy.

Velký, ale dobře ovladatelný

Ne všechny větší vozy kvůli svým rozměrům dokáží nabídnout dobrý pocit z řízení. Ford C-MAX ale v tomto směru rozhodně zapadá do nadprůměru. Svými jízdními vlastnostmi se blíží spíše menšímu a obratnému modelu Focus, se kterým sdílí velké množství dílů.

Interiér je praktický, nabízí velké množství odkládacích přihrádek i prostoru pro všechny cestující. Sedačky jsou dostatečně pohodlné a člověku nezačnou být nepříjemné ani na dlouhých cestách. Přístrojová deska zaujme svou nadčasovostí a kvalitním zpracováním. Zavazadlový prostor nabízí 460 litrů a můžete ho citelně zvětšit sklopením zadních sedaček, které je z auta případně možné úplně vyjmout.

V nabídce se po roce 2010 objevila prodloužená verze Ford Grand C-MAX, která kromě ještě prostornějšího interiéru přinesla také boční posuvné dveře a třetí řadu sedaček. Tu je možné sklopit do roviny, pokud je zrovna potřeba převézt náklad místo cestujících.

Chci porovnat povinné ručení

Oblíbená a spolehlivá ojetina

Vzhledem k ukončené výrobě už Ford C-MAX seženete pouze z druhé ruky. Řadí se mezi poměrně oblíbené vozy, nabídka je dostatečně široká a ceny nejlevnějších kusů padají pod magickou hranici 50 tisíc korun.

Jde o celkově spolehlivý vůz, u starších kusů je ale třeba dávat pozor na poruchové dieselové motory. Nejcitlivějším je konkrétně verze 1,6 TDCi. U vozů vyrobených po roce 2010 byla kvalita problematických naftových jednotek značně vylepšena, ale i tak je dobré vybírat s rozvahou. Benzinové agregáty jsou o poznání spolehlivější a nenachází se mezi nimi žádný kus s vyloženě špatnou pověstí.

Nejlevnější povinné ručení pro Ford C-MAX najdete pomocí internetu

Hledáte co nejlevnější povinné ručení pro Ford C-MAX? Nebo máte specifické požadavky, které ne každé povinné ručení splňuje? S hledáním optimálního produktu vám v obou případech pomůže online kalkulačka.

Díky kalkulačce získáte během chvíle jasný přehled o aktuální nabídce povinného ručení. U každé kalkulace najdete nejen cenu, ale také maximální výši pojistného plnění a další podrobnosti. Oproti srovnávání jednotlivých nabídek na vlastní pěst tak ušetříte spoustu času.

Na stránce s výsledky najdete tip od pojišťovacího experta, který vám na základě dostupných údajů doporučí jedno konkrétní povinné ručení. Pokud upřesníte informace o způsobu používání vozidla a ročním nájezdu, tip se ještě více přizpůsobí vašim potřebám.

A proč se vlastně i prakticky totožné produkty cenově liší? Konečnou cenu zpravidla ovlivňují stejné parametry - například motorizace, hmotnost, stáří či model vozu. Jednotlivé pojišťovny ale k výpočtu používají odlišný postup. Téměř shodné povinné ručení tak může napříč trhem stát velmi rozličné částky.

Chci porovnat povinné ručení
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).