Havarijní pojištění Kia Optima

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Kde hledat nejvýhodnější havarijní pojištění pro Kiu Optima?

Kia Optima je vůz střední třídy vyráběný od roku 2000. Původně se nabízela pouze jako sedan, v roce 2016 se ale nabídka rozšířila o kombi pojmenované Sportswagon. Druhá karosářská verze byla vyvinuta speciálně pro evropský trh, kde je po kombících stále velká poptávka. Optima se však příliš neuchytila a aktuálně ji v Evropě oficiální cestou nekoupíte. Automobilka se rozhodla soustředit na prodávanější modely.

Neprávem přehlížený vůz

Za dvacet let na trhu se Kia Optima dočkala pěti vylepšení. Nejnovější generace je v nabídce od roku 2019 a jihokorejský výrobce si u něj dal záležet na modernizaci designu i použitých technologií.

V nabídce je aktuálně šest motorizací. Základní jednotkou je benzinová šestnáctistovka s výkonem 178 koní. Nejvýkonnější motor je také z benzinové rodiny a při objemu 2,5 litru auto dodává 286 koňských sil. Motory se pojí pouze s automatickými převodovkami. Nabízí se šestistupňová a osmistupňová varianta.

Auto je možné vybavit těmi nejnovějšími technologiemi, které zvýší pohodlí i bezpečnost. V nabídce nechybí adaptivní tempomat, klimatizované sedačky, systém automatického parkování či asistent udržování v jízdním pruhu.

Chci porovnat havarijní pojištění

Zpracování interiéru je na úrovni prémiových evropských značek. Středovému panelu vévodí velký barevný displej, který doplňují klasická ovládací tlačítka. Ta pohodlně najdete i poslepu. Poloha za volantem je ukázková a díky širokým možnostem nastavení si ji každý může upravit přesně tak, jak potřebuje. Jízdní vlastnosti jsou příkladné, auto si hravě poradí s nerovnostmi i ostře vybranou zatáčkou. Kia Optima je celkově velice povedené auto s neokoukaným designem, které je navíc cenově dostupné. Je tak s podivem, že se na evropském trhu neuchytila.

Najděte havarijní pojištění pro Kiu Optima během pár minut

Pokud byste se do hledání havarijního pojištění pustili na vlastní pěst, zabralo by vám to nejspíš dost času. Vždy je totiž vhodné srovnat více nabídek. Havarijní pojištění vám ale nabídne většina tuzemských pojišťoven a často i ve více variantách. Jednotlivé produkty se napříč trhem mohou lišit svou cenou, jelikož každá pojišťovna postupuje při jejím výpočtu jinak.

Na hledání havarijního pojištění ale naštěstí nejste sami. S pomocí online kalkulačky můžete kompletní nabídku porovnat během několika minut. Stačí vám znát několik informací o vás a vašem automobilu, které vyplníte do formuláře.

Havarijní pojištění můžete vybírat podle ceny i specifických parametrů. U všech nabídek najdete výši spoluúčasti, přehled služeb obsažených v ceně, dostupná připojištění či pojistné podmínky. Jakmile si některé havarijní pojištění vyberete, přes web si ho také sjednáte. Není tedy třeba nikam chodit ani volat.

Chci porovnat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).