Havarijní pojištění Kia

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Tato automobilka rozhodně patří do segmentu levnějších a dostupnějších vozů. To ale neznamená, že bychom měli havarijní pojištění Kia jakkoliv podceňovat. Právě naopak. Jakákoliv nehoda může znamenat desetitisícové, ale i stotisícové škody, a tak je dobré se proti tomuto riziku pojistit. Poté stačí nehodu nahlásit jako pojistnou událost, a havarijní pojištění Kia již vykoná své. Podobně ale i v případě, kdy nám je vůz odcizen. A to, i když policie nebyla schopna vypátrat pachatele.

Pojistit lze i více věcí

Výše uvedená rizika samozřejmě patří mezi nejčastější. Není to ale zcela určitě vše, co může havarijní pojištění Kia nabídnout. Lze totiž uzavřít i varianty, kde jsou proplaceny opravy, tedy škody způsobené třeba řáděním vandalů. Podobně je to i v případě, kdy je škoda způsobená vlivem přírodního živlu. Ideálním příkladem jsou kroupy, nebo povodeň.

Vše lze vybrat online

A jak mít přehled o tom, co naše pojistka může obsahovat, a kolik stojí? Cestou k tomu je online porovnání, které navíc umožní, aby bylo havarijní pojištění Kia bylo to nejlevnější na trhu. Poté už stačí jenom pár kliků, a pojistka je jednoduše uzavřena. A tak jsme my, ale hlavně naše auto dokonalým způsobem ochráněni.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.