Havarijní pojištění Kia Niro

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Kde sjednat nejvýhodnější havarijní pojištění pro vůz Kia Niro?

Kia Niro je kompaktní crossover, který byl vyvinut pro hybridní a elektrické pohony. V roce 2016 se v nabídce objevila nejprve hybridní verze, kterou následoval plug-in hybrid a později také čistě elektrická Kia e-Niro.

Zdatný elektromobil

I přes absenci dlouholetých zkušeností s vývojem hybridních, nebo dokonce čistě elektrických automobilů, je elektřinou poháněná Kia e-Niro velice povedeným elektromobilem, který šlape na paty i té nejlepší konkurenci. Na jedno nabití ujede až 455 kilometrů a podporuje také rychlé nabíjení. Za pouhých 42 minut dobijete baterie z dvaceti procent na osmdesát. Samozřejmě je ale potřeba dostatečně výkonná nabíječka.

Bohatá technologická výbava

Kia Niro není jen o moderních motorizacích. Přináší také nejnovější bezpečnostní a multimediální technologie. V rámci středového panelu upoutá pozornost 10,25placová dotyková obrazovka, přes kterou je možné ovládat infotainment vozu. Pokud upřednostňujete aplikaci Android Auto či Apple CarPlay, tyto technologie jsou vám také k dispozici.

Ozvučení interiéru zajišťuje audiosystém JBL. Ve vozu je rozmístěno celkem 8 reproduktorů pro co nejlepší zážitek z poslechu hudby. Tu si můžete pouštět i z telefonu, který se s autem propojuje přes Bluetooth nebo USB kabel. Telefon si přes USB připojení můžete také nabíjet. Pokud upřednostňujete bezdrátové nabíjení, nebo potřebujete nabíjet více kusů elektroniky najednou, ve středovém panelu najdete také přihrádku s bezdrátovou nabíječkou.

Chci porovnat havarijní pojištění

Dokonalý přehled o vozu a jeho vzdálené ovládání zajišťuje mobilní aplikace UVO Connect. V té se zobrazují důležité informace o autě, upozornění na případné problémy či aktuální polohu auta. Přes appku můžete také ovládat některé funkce - například klimatizaci. V aplikaci najdete i kompletní historii jízd.

Nezapomnělo se ani na bezpečnostní technologie. Kia Niro pohlídá možnou únavu řidiče a nechybí ani asistent pro jízdu v pruhu, systém sledování mrtvého úhlu, samostatné nouzové brzdění, asistent rozjezdu do kopce či adaptivní tempomat.

Jak najít nejvýhodnější havarijní pojištění pro Kiu Niro?

Havarijní pojištění vám v dnešní době dokáže nabídnout většina českých pojišťoven. U jednotlivých společností se ale můžete setkat s výraznými cenovými rozdíly. Vždy se tak vyplatí porovnat více nabídek, jejichž získávání ale může zabrat poměrně dost času.

Porovnejte kompletní dostupnou nabídku během několika minut pomocí online kalkulačky. Do formuláře vyplníte několik údajů o vás a vašem autě a nabídka se vám poté téměř okamžitě zobrazí.

U jednotlivých kalkulací najdete vedle ceny také dostupná připojištění, seznam pojištění v ceně či výši spoluúčasti. Havarijní pojištění tak můžete vybírat i podle specifických požadavků. A jakmile si některé vyberete, můžete si ho přes web také sjednat.

Chci porovnat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).