Povinné ručení Kia Niro

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Kde hledat nejlevnější povinné ručení pro vůz Kia Niro?

Kia Niro je průlomovým vozem jihokorejské automobilky. Tento kompaktní crossover je totiž prvním autem vyvíjeným od začátku jako hybrid, který v sobě kombinuje benzinový a elektrický motor. Prodej modelu začal v roce 2016 a nabídka se později rozrostla také o čistě elektrickou verzi.

Hybridní i čistě elektrická

Vozy od automobilky Kia se vyznačují příkladnou spolehlivostí, dobrým zpracováním a zároveň slušnou cenou. Hybridní Kia Niro není výjimkou. Kvalitou zpracování si je jihokorejská automobilka natolik jistá, že na nové vozy poskytuje sedmiletou záruku, která je v případě přeprodeje vozu přenosná na nového majitele. A cena? Ta je srovnatelná s nejprodávanějším vozem v ČR - Škodou Octavií.

Kia Niro jde s dobou a nabídku hybridních pohonů rozšířila o plug-in hybrid. K němu později přibyla také čistě elektrická Kia e-Niro. Každý si tak může vybrat podle toho, jaký poměr mezi benzinovým a elektrickým pohonem mu sedí nejvíce.

Elektrická Kia e-Niro svými parametry směle konkuruje špičkám v oboru. Nabízí totiž velice solidní 455kilometrový dojezd na jedno nabití. Baterie je navíc možné dobíjet velmi rychle. Z dvaceti na osmdesát procent se dostanete za 42 minut.

Plná moderních technologií

Středovému panelu vévodí 10,25palcový dotykový displej, přes který je možné ovládat infotainment či podporované aplikace Android Auto a Apple CarPlay. Středový panel je mírně natočený k řidiči, aby na obrazovku lépe viděl a mohl snáze používat všechny ovládací prvky. O ozvučení se stará audiosystém od společnosti JBL, který do interiéru přináší celkem osm reproduktorů. Telefon si můžete nabít nejen přes dostupný USB konektor, ale také v přihrádce s bezdrátovou nabíječkou.

Přes mobilní aplikaci UVO Connect je Kiu Niro možné vzdáleně ovládat a zobrazí vám také užitečné informace o autě. Pomocí aplikace můžete zkontrolovat stav akumulátoru, přesnou polohou vozu, zapnout klimatizaci nebo si dopředu naplánovat trasu a poté ji přenést do navigačního systému. Prohlédnout si můžete také kompletní historii jízd.

Kde hledat výhodné povinné ručení pro Kiu Niro?

Při hledání povinného ručení se vždy vyplatí srovnat více nabídek. Cenu sice vždy ovlivňuje bonus provozovatele spolu s motorizací, hmotnostní, značkou a modelem vozu, ceny se ale i tak napříč trhem výrazně liší. To je způsobeno odlišným způsobem výpočtu u jednotlivých pojišťoven.

Nehledejte nejlevnější povinné ručení na vlastní pěst. Využijte online kalkulačku a najděte ho během pár minut. Do kalkulačky stačí zadat základní informace o vás a vašem voze.

U jednotlivých kalkulací najdete kromě ceny také všechny důležité parametry konkrétního produktu. Ať už vás zajímá rozsah pojistného plnění, seznam služeb v ceně, dostupná připojištění nebo pojistné podmínky.

Při výběru se můžete inspirovat tipem pojišťovacího experta. Pokud na stránce s výsledky upřesníte, kam s vozem jezdíte, komu jej půjčujete, kde ho parkujete a kolik kilometrů ročně najedete, doporučení vhodného produktu se ještě upřesní. Ve chvíli, kdy budete mít povinné ručení vybrané, můžete si jej přes web rovnou i sjednat.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.