Povinné ručení Kia Niro

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Kde hledat nejlevnější povinné ručení pro vůz Kia Niro?

Kia Niro je průlomovým vozem jihokorejské automobilky. Tento kompaktní crossover je totiž prvním autem vyvíjeným od začátku jako hybrid, který v sobě kombinuje benzinový a elektrický motor. Prodej modelu začal v roce 2016 a nabídka se později rozrostla také o čistě elektrickou verzi.

Hybridní i čistě elektrická

Vozy od automobilky Kia se vyznačují příkladnou spolehlivostí, dobrým zpracováním a zároveň slušnou cenou. Hybridní Kia Niro není výjimkou. Kvalitou zpracování si je jihokorejská automobilka natolik jistá, že na nové vozy poskytuje sedmiletou záruku, která je v případě přeprodeje vozu přenosná na nového majitele. A cena? Ta je srovnatelná s nejprodávanějším vozem v ČR - Škodou Octavií.

Kia Niro jde s dobou a nabídku hybridních pohonů rozšířila o plug-in hybrid. K němu později přibyla také čistě elektrická Kia e-Niro. Každý si tak může vybrat podle toho, jaký poměr mezi benzinovým a elektrickým pohonem mu sedí nejvíce.

Elektrická Kia e-Niro svými parametry směle konkuruje špičkám v oboru. Nabízí totiž velice solidní 455kilometrový dojezd na jedno nabití. Baterie je navíc možné dobíjet velmi rychle. Z dvaceti na osmdesát procent se dostanete za 42 minut.

Spočítat povinné ručení

Plná moderních technologií

Středovému panelu vévodí 10,25palcový dotykový displej, přes který je možné ovládat infotainment či podporované aplikace Android Auto a Apple CarPlay. Středový panel je mírně natočený k řidiči, aby na obrazovku lépe viděl a mohl snáze používat všechny ovládací prvky. O ozvučení se stará audiosystém od společnosti JBL, který do interiéru přináší celkem osm reproduktorů. Telefon si můžete nabít nejen přes dostupný USB konektor, ale také v přihrádce s bezdrátovou nabíječkou.

Přes mobilní aplikaci UVO Connect je Kiu Niro možné vzdáleně ovládat a zobrazí vám také užitečné informace o autě. Pomocí aplikace můžete zkontrolovat stav akumulátoru, přesnou polohou vozu, zapnout klimatizaci nebo si dopředu naplánovat trasu a poté ji přenést do navigačního systému. Prohlédnout si můžete také kompletní historii jízd.

Kde hledat výhodné povinné ručení pro Kiu Niro?

Při hledání povinného ručení se vždy vyplatí srovnat více nabídek. Cenu sice vždy ovlivňuje bonus provozovatele spolu s motorizací, hmotnostní, značkou a modelem vozu, ceny se ale i tak napříč trhem výrazně liší. To je způsobeno odlišným způsobem výpočtu u jednotlivých pojišťoven.

Nehledejte nejlevnější povinné ručení na vlastní pěst. Využijte online kalkulačku a najděte ho během pár minut. Do kalkulačky stačí zadat základní informace o vás a vašem voze.

U jednotlivých kalkulací najdete kromě ceny také všechny důležité parametry konkrétního produktu. Ať už vás zajímá rozsah pojistného plnění, seznam služeb v ceně, dostupná připojištění nebo pojistné podmínky.

Při výběru se můžete inspirovat tipem pojišťovacího experta. Pokud na stránce s výsledky upřesníte, kam s vozem jezdíte, komu jej půjčujete, kde ho parkujete a kolik kilometrů ročně najedete, doporučení vhodného produktu se ještě upřesní. Ve chvíli, kdy budete mít povinné ručení vybrané, můžete si jej přes web rovnou i sjednat.

Spočítat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.