Povinné ručení Kia Niro

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

povinné ručení

Kde hledat nejlevnější povinné ručení pro vůz Kia Niro?

Kia Niro je průlomovým vozem jihokorejské automobilky. Tento kompaktní crossover je totiž prvním autem vyvíjeným od začátku jako hybrid, který v sobě kombinuje benzinový a elektrický motor. Prodej modelu začal v roce 2016 a nabídka se později rozrostla také o čistě elektrickou verzi.

Hybridní i čistě elektrická

Vozy od automobilky Kia se vyznačují příkladnou spolehlivostí, dobrým zpracováním a zároveň slušnou cenou. Hybridní Kia Niro není výjimkou. Kvalitou zpracování si je jihokorejská automobilka natolik jistá, že na nové vozy poskytuje sedmiletou záruku, která je v případě přeprodeje vozu přenosná na nového majitele. A cena? Ta je srovnatelná s nejprodávanějším vozem v ČR - Škodou Octavií.

Kia Niro jde s dobou a nabídku hybridních pohonů rozšířila o plug-in hybrid. K němu později přibyla také čistě elektrická Kia e-Niro. Každý si tak může vybrat podle toho, jaký poměr mezi benzinovým a elektrickým pohonem mu sedí nejvíce.

Elektrická Kia e-Niro svými parametry směle konkuruje špičkám v oboru. Nabízí totiž velice solidní 455kilometrový dojezd na jedno nabití. Baterie je navíc možné dobíjet velmi rychle. Z dvaceti na osmdesát procent se dostanete za 42 minut.

Plná moderních technologií

Středovému panelu vévodí 10,25palcový dotykový displej, přes který je možné ovládat infotainment či podporované aplikace Android Auto a Apple CarPlay. Středový panel je mírně natočený k řidiči, aby na obrazovku lépe viděl a mohl snáze používat všechny ovládací prvky. O ozvučení se stará audiosystém od společnosti JBL, který do interiéru přináší celkem osm reproduktorů. Telefon si můžete nabít nejen přes dostupný USB konektor, ale také v přihrádce s bezdrátovou nabíječkou.

Přes mobilní aplikaci UVO Connect je Kiu Niro možné vzdáleně ovládat a zobrazí vám také užitečné informace o autě. Pomocí aplikace můžete zkontrolovat stav akumulátoru, přesnou polohou vozu, zapnout klimatizaci nebo si dopředu naplánovat trasu a poté ji přenést do navigačního systému. Prohlédnout si můžete také kompletní historii jízd.

Kde hledat výhodné povinné ručení pro Kiu Niro?

Při hledání povinného ručení se vždy vyplatí srovnat více nabídek. Cenu sice vždy ovlivňuje bonus provozovatele spolu s motorizací, hmotnostní, značkou a modelem vozu, ceny se ale i tak napříč trhem výrazně liší. To je způsobeno odlišným způsobem výpočtu u jednotlivých pojišťoven.

Nehledejte nejlevnější povinné ručení na vlastní pěst. Využijte online kalkulačku a najděte ho během pár minut. Do kalkulačky stačí zadat základní informace o vás a vašem voze.

U jednotlivých kalkulací najdete kromě ceny také všechny důležité parametry konkrétního produktu. Ať už vás zajímá rozsah pojistného plnění, seznam služeb v ceně, dostupná připojištění nebo pojistné podmínky.

Při výběru se můžete inspirovat tipem pojišťovacího experta. Pokud na stránce s výsledky upřesníte, kam s vozem jezdíte, komu jej půjčujete, kde ho parkujete a kolik kilometrů ročně najedete, doporučení vhodného produktu se ještě upřesní. Ve chvíli, kdy budete mít povinné ručení vybrané, můžete si jej přes web rovnou i sjednat.

Blog

 • Faktura za elektřinu s mincemi a žárovkou
  31. května 2023|Jana Březinová
  Cena elektřiny: Z čeho se skládá?

  Když se podíváte na fakturu za elektřinu, zjistíte, že je výsledná cena složena z řady položek. Naúčtovanou máte nejen spotřebu, ale i další poplatky. Zjistěte, z čeho se skládá cena elektřiny a jak ušetřit.

 • Palubní kamera na čelním skle v autě
  29. května 2023|Jana Březinová
  Palubní kamera do auta: Jak se nedostat do problémů se zákonem

  Stále více lidí si do svého vozidla pořizuje palubní kameru. Záznam z kamery se totiž hodí jako důkazní materiál pro policii či pojišťovnu. Pozor by si však řidiči měli dát na to, jak se záznamy z kamer nakládají, jinak se sami mohou dostat do křížku se zákonem.

 • Žena hledá v batohu pas
  27. května 2023|Jana Březinová
  Co dělat, když v zahraničí ztratíte doklady

  Pokud přijdete vlastní či cizí vinou o občanský průkaz, cestovní pas nebo řidičský průkaz, nevyhnete se jednání s policií a českým zastupitelským úřadem. Přečtěte si, co dělat při ztrátě dokladů, abyste se bez problémů mohli vrátit domů.

 • Výpočet půjčky
  25. května 2023|Nikola Zatloukalová
  Jak vybrat půjčku? RPSN hodně pomůže, není ale jediným ukazatelem výhodné půjčky

  Nabídky levných a dokonale výhodných půjček na vás útočí ze všech stran. Herci v reklamách slibují nízké úroky, minimální či nulové poplatky, ale i bonusy za řádné splácení. Jak poznáte, že je pro vás půjčka skutečně výhodná? Potřebujete k tomu znát více než jen RPSN.

 • Solární panely na střeše domu
  23. května 2023|Petr Woff
  Půjčka na solární panely nebo tepelné čerpadlo: Vyplatí se?

  Solární panely mají nulové provozní náklady, když vyrábějí elektřinu, zatímco tepelná čerpadla efektivně produkují teplo. Ale málokdo má dostatek volných peněz, aby investoval do těchto moderních technologií. Bankéři proto zájemcům nabízejí speciální úvěry. Srovnejme, kolik stojí půjčka na solární panely nebo tepelné čerpadlo od České spořitelny, Komerční banky, ČSOB a dalších společností.

 • Zásuvky s eury
  21. května 2023|Petr Woff
  Srovnání cen energií v EU: Maďaři mají nejlevnější elektřinu, ale nejvyšší inflaci

  Evropská unie spoléhala na ruský zemní plyn, avšak narazila na nespolehlivého obchodního partnera. Proto drasticky zdražily plynové elektrárny a energetické burzy. Členské státy zavedly nové dotace, aby zbrzdily inflaci. Maďarsko vsadilo na nízké cenové stropy, ale potom trpělo nedostatkem pohonných hmot. České domácnosti platí za elektřinu a plyn nadprůměrnou cenu, ovšem benzínu máme dostatek.

 • Domácí solární elektrárna - solární panely na střeše domu
  19. května 2023|Petr Woff
  Kolik vás bude stát domácí solární elektrárna?

  Fotovoltaické panely bývají napojeny na Když započítáme dotaci, celý systém stojí zhruba 166 000 až 495 000 Kč. Domácí solární elektrárna vám vyrobí levnější elektřinu a pokud zateplíte svůj dům, fotovoltaika vám poslouží také jako výhodnější náhrada za plynový kotel. Díky provozním úsporám se vám pravděpodobně vrátí investiční náklady a ve výsledku vyděláte statisíce Kč.

 • Nastavení kotle
  17. května 2023|Monika Šaríková
  Nový kotel: Jak dosáhnout maximální úspory?

  Dosloužil vám starý kotel na tuhá paliva a pořídili jste si nový? To je krok nejen k⁠ ekologickému vytápění, ale většinou také k úspoře nákladů. Víte, na co byste si měli dát při výběru nového kotle pozor a jak ho nastavit, tak aby se vám provoz vyplatil?

 • cestování-vozem
  15. května 2023|Petr Pohůdka
  Kolik stojí benzín a nafta? Srovnáváme ceny pohonných hmot v tuzemsku a zahraničí

  Čerpací stanice prudce zdražily, ale stále jsou mezi nimi významné rozdíly. V tuzemsku zůstává nejnákladnější Praha, zatímco nejlevnější benzín a naftu natankujete v Ústeckém a Karlovarském kraji. Za státními hranicemi ušetříte v Polsku a Slovinsku, ale vyšší účty očekávejte v Rakousku. Současné ceny pohonných hmot porovnáváme v grafech, které zachycují celou Českou republiku i Evropskou unii.

 • Muž na papír zapisuje stav plynoměru
  14. května 2023|Petr Woff
  Jaké jsou náklady na vytápění plynem?

  Výrobci kondenzačních kotlů a kominíci zdražili, energie však zlevňuje. Kubík zemního plynu stojí 29 až 102 Kč. Kilowatthodina vyjde na 2,68 až 9,57 Kč. Záleží na vaší spotřebě, na dodavateli a ceníku, který preferujete. V článku srovnáme minimální, průměrné a maximální náklady na vytápění plynem.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.