Povinné ručení Kia

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Oblíbená značka vozů, pyšnící se hlavně nízkou spotřebou a menším objemem motorů. To znamená, že i povinné ručení Kia můžeš být velmi výhodné. A to i přesto, že nás dokáže maximálně ochránit. Ve svém základu za nás tak zaplatí všechny způsobené škody, a v rámci různých připojištění může povinné ručení Kia zahrnovat třeba opravu poškozeného předního skla, nebo asistenční služby. Stejně tak lze často připojistit třeba i sedadla v autě, nebo rizika spojené s přírodními živly.

Z pár minut je pojistka uzavřena

Výhody, které povinné ručení Kia může přinést, nejsou jenom v ceně, ale i v rychlosti uzavření. To lze dnes zvládnout online, a to za pár minut. Stačí mít potřebné informace o vozidle a pojistiteli, a ty vyplnit do online smlouvy. To poté stačí odsouhlasit, požadovanou cenu pojistky zaplatit, a vše je hotovo. A zelenou kartu si lze do doby jejího zaslání vytisknout na domácí tiskárně.

Proč uzavírat online?

S uzavřením prostřednictvím internetu ale souvisí i další věc, a to je možnost si povinné ručení Kia porovnat. A to jak s ohledem na velikost limitů plnění, tak s ohledem na rozsah služeb, tak i na konkrétní cenu. A ačkoliv je levné, rozhodně lze takto stlačit cenu na minimum, a vybrat tak nejlevnější pojišťovnu na trhu.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).