Povinné ručení Kia Optima

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Jak najít nejlevnější povinné ručení pro Kiu Optima?

V roce 2000 přibyl do nabídky jihokorejské automobilky Kia nový model Optima. Jedná se o vůz střední třídy, který se dlouhé roky nabízel pouze jako sedan. V roce 2016 se přibylo praktičtější kombi vyvinuté především pro evropský trh. Kvůli poměrně nízkým prodejům se ale Kia začala soustředit na úspěšnější modely a Kia Optima z evropské nabídky vypadla. Aktuální generaci si tak oficiální cestou bohužel nepořídíte.

Moderní technologie i motorizace

Na trhu se v současné době nachází už pátá generace vozu. Ta je stále dostupná jako sedan i kombi. Motorizací je na výběr celkem šest. Většina z nich je benzinová, nechybí ale ani hybridní a LPG jednotky. Základní i nejvýkonnější motory jsou poháněny pouze benzinem. Nabídka začíná šestnáctistovkou s výkonem 178 koní a uzavírá ji 2,5litrový agregát s 286 koňskými silami. Všechny motorizace se pojí s automatickou převodovkou.

Interiér je zpracovaný na jedničku a směle konkuruje i prémiovějším vozům. Uvnitř vozu je navíc spousta prostoru a Kia Optima v tomto směru šlape na paty i domácímu Superbu, který je svou prostorností vyhlášený. Spoustu místa najdete i v zavazadlovém prostoru. Zavazadelník sedanu pojme 510 litrů nákladu a kombi o dalších 42 litrů více.

Kia Optima splňuje nejpřísnější bezpečnostní limity. Z testu Euro NCAP si odnesla plných pět hvězdiček. Masivní konstrukci a airbagy doplňují elektronické systémy jako asistent jízdy v pruhu, monitorování mrtvého úhlu či systém nouzového brzdění. Auto také hlídá možnou únavu řidiče.

Spočítat povinné ručení

Kde sjednat nejvýhodnější povinné ručení pro Kiu Optima?

Nejvýhodnější povinné ručení najdete nejsnáze pomocí online kalkulačkyonline kalkulačky. Do té stačí vyplnit údaje o vás a vašem automobilu a chvíli po jejich odeslání se vám zobrazí kompletní dostupná nabídka. Snadno tak najdete optimální povinné ručení, ať už vám jde o co nejnižší cenu, nebo na něj máte určité požadavky.

U všech kalkulací si můžete v klidu prohlédnout cenu, přehled pojištění zahrnutých v ceně, dostupná připojištění, seznam hlavních výhod i kompletní pojistné podmínky. Výběr vám může usnadnit doporučení pojišťovacího experta, které se vždy přizpůsobuje konkrétnímu uživateli. A až si některé povinné ručení vyberete, online si jej rovnou i sjednáte. Vše tak vyřídíte z pohodlí domova.

Proč se vždy vyplatí porovnat více nabídek?

Konečnou cenu, kterou za povinné ručení zaplatíte, ovlivňuje u všech pojišťoven především motorizace, rok výroby, hmotnost, výrobce a model vozidla. S cenou zahýbe také osobní bonus řidiče, díky kterému je možné získat až 70% slevu. Každá pojišťovna ale při výpočtu postupuje jinak a cena se i u podobných produktů může lišit. Porovnáním více nabídek tak můžete značně ušetřit.

Kalkulace povinného ručení
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).