Cestovní pojištění – srovnání cen

O dodavateli Europe Easy Energy

Skupina Bohemia Energy, pod níž patří i společnost Europe Easy Energy, svým zákazníkům ukončila dodávky elektřiny k 14.10.2021 a dodávky zemního plynu k 17.10.2021.

Zákazníkům Europe Easy Energy bude nadále dodávat energie tzv. dodavatel poslední instance, a to po dobu maximálně 6 měsíců. Během této doby si musí najít nového dodavatele elektřiny nebo dodavatele plynu.

Historie společnosti Europe Easy Energy

Europe Easy Energy (3-E) dodával elektřinu a plyn českým domácnostem od roku 2011. Společnost byla členem skupiny Bohemia Energy. Dodavatel 3-E si zakládal na nízkých cenách energií a především férových podmínkách – stal se jedním ze signatářů Etického kodexu obchodníka s elektřinou nebo plynem od Energetického regulačního úřadu a přihlásil se také k Energetické deklaraci. Zajímavostí bylo, že obchodní podmínky měla firma jen na jednu stranu A4.

Dodavatel nabízel zákazníkům TOP 3 garanci cen. To znamená, že garantoval cenu elektřiny nebo plynu mezi třemi nejnižšími nabídkami. Před ukončením činnosti dodával Europe Easy Energy elektřinu a plyn více než 60 tisícům domácností a firem.

Ostatně nízké ceny stály také za ukončením činnosti dodavatele a celé skupiny Bohemia Energy. Kvůli raketově rostoucím cenám na velkoobchodních trzích nemohl dodavatel Europe Easy Energy nadále dostát svým závazkům, a proto ukončil dodávky elektřiny a plynu svým zákazníkům.

Chci změnit dodavatele
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 43
EUROPE EASY ENERGY a.s. – základní informace

Na Poříčí 1046/24,
110 00 Praha 1

+420 800 08 08 00

info@3-e.cz

www.3-e.cz