Dodavatel energie 3E - Europe Easy Energy

V říjnu 2021 ukončil dodavatel Europe Easy Energy dodávky elektřiny a zemního plynu na českém trhu.

Dlaně s žárovkou a hrncem na plynovém sporáku - grafika
logo 3E Logo Easy Energy

O dodavateli Europe Easy Energy

Skupina Bohemia Energy, pod níž patří i společnost Europe Easy Energy, svým zákazníkům ukončila dodávky elektřiny k 14.10.2021 a dodávky zemního plynu k 17.10.2021.

Zákazníkům Europe Easy Energy bude nadále dodávat energie tzv. dodavatel poslední instance, a to po dobu maximálně 6 měsíců. Během této doby si musí najít nového dodavatele elektřiny nebo dodavatele plynu.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Historie společnosti Europe Easy Energy

Europe Easy Energy (3-E) dodával elektřinu a plyn českým domácnostem od roku 2011. Společnost byla členem skupiny Bohemia Energy. Dodavatel 3-E si zakládal na nízkých cenách energií a především férových podmínkách – stal se jedním ze signatářů Etického kodexu obchodníka s elektřinou nebo plynem od Energetického regulačního úřadu a přihlásil se také k Energetické deklaraci. Zajímavostí bylo, že obchodní podmínky měla firma jen na jednu stranu A4.

Dodavatel nabízel zákazníkům TOP 3 garanci cen. To znamená, že garantoval cenu elektřiny nebo plynu mezi třemi nejnižšími nabídkami. Před ukončením činnosti dodával Europe Easy Energy elektřinu a plyn více než 60 tisícům domácností a firem.

Ostatně nízké ceny stály také za ukončením činnosti dodavatele a celé skupiny Bohemia Energy. Kvůli raketově rostoucím cenám na velkoobchodních trzích nemohl dodavatel Europe Easy Energy nadále dostát svým závazkům, a proto ukončil dodávky elektřiny a plynu svým zákazníkům.