Dodavatel energie E.ON

Jeden z největších dodavatelů energií
  • Počet odběrných míst

    • Elektřina: 1 217 439

    • Plyn: 259 331

Dlaně s žárovkou a hrncem na plynovém sporáku - grafika
logo E.ON

O dodavateli E.ON

E.ON Energie a.s. je součástí mezinárodního koncernu, který působí v 15 zemích světa a dodává energie 50 milionům zákazníků. V České republice dodává E.ON elektřinu 1,1 milionu zákazníků a plyn více než 200 tisícům odběratelů. Kromě toho působí jako jeden ze tří distributorů elektřiny pro jižní Čechy a jižní Moravu, plyn distribuuje v Jihočeském kraji a okrese Pelhřimov. Mezi další činnosti patří výroba elektrické a tepelné energie – nově se E.ON soustředí na obnovitené zdroje.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Pro věrné zákazníky má E.ON připravený program EnergiePlus+, který zahrnuje například podporu emobility nebo E.ON Bonus – program, kde si zákazníci vyberou slevový voucher do partnerských obchodů. Mezi další oblíbené benefity patří E.ON servis kotlů.

Zákazníci E.ON mohou pro komunikaci se společností využít aplikaci Energie24, telefonní linku nebo e-mail. Ve vybraných městech především na jihu republiky najdete také poradenská centra. V Českých Budějovicích a Brně je možné objednání předem.

Nezapomeňte si pravidelně kontrolovat ceny plynu a elektřiny, a popřípadě aktualizovat smlouvu tak, aby vám její podmínky vyhovovaly.

E.ON Energie, a. s.

F. A. Gerstnera 2151/6

České Budějovice 7

37 001

www.eon.cz