EON Ostrava

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

energie dodavatelé
logo E.ON

Moravskoslezský kraj je jedním z těch, kde lze odebírat nejenom elektřinu, ale také plyn od tohoto velkého dodavatele. Kdo má zájem sjednat si vše osobně, může dorazit na pobočku EON Ostrava. Jedná se o prodejní kancelář, která je otevřena vždy v pondělí a také ve středu. Právě na tomto místě je možné uzavřít novou smlouvu. Adresa je také celkem jednoduchá, a to U Staré elektrárny 2050. Sem mohou případní zájemci dorazit, ať už mají, nebo nemají domluvenou schůzku.

Nemáte čas na pobočku EON Ostrava dojít? Není to problém

Dnes už není nutné vše zajišťovat osobně, jelikož jsou i možnosti, jak to zvládnout jednoduše, z pohodlí domova, bez nutnosti kamkoliv chodit. Pobočka EON Ostrava tak nebude potřeba. Prvním krokem je využití našeho porovnávače, který vám nejenom spočítá cenu u tohoto dodavatele. Co také dokáže, to je spočítání ceny u ostatních dodavatelů, kteří na našem trhu aktuálně působí.

Sjednání smlouvy je hračkou

Je jedno, zda sjednáváte svou první smlouvu, nebo naopak chcete přejít k jinému dodavateli. Dnes není problém vše poptat už online, z pohodlí domova. Samotné formality za vás může vyřídit i nový dodavatel, díky čemuž se vše potřebné vyřídí i bez vašeho přičinění. I to je jasná ukázka toho, jak jednoduše lze ušetřit.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.