EON Olomouc

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

Spočítat ceny
energie dodavatelé
logo E.ON

Tato známá metropole nabídne všem obyvatelům vždy mnoho výhod, které plynou z toho, že je možné jednoduše poptat řadu dodavatelů elektřiny, stejně jako plynu. I když mnozí vidí problém v tom, že pobočka EON Olomouc není v tomto městě k dispozici, rozhodně to není nijak velká komplikace, jak si mnozí myslí. Je tomu právě naopak, jelikož v současné době lze odběr plynu i elektřiny pohodlně zařídit z pohodlí domova.

Pobočka EON Olomouc skutečně nemusí chybět

Proč? Jelikož konkrétní ceny byste nemuseli zjišťovat jenom na ní. Je to náš porovnávač, který je možností, jak zjistit ceny všech dodavatelů v této oblasti. A to by vám kancelář EON Olomouc nikdy neřekla. Máte tak jistotu, že v pohodlí domova snadno zjistíte, kdo je tím nejvýhodnějším. V porovnání se stávajícím dodavatelem hravě zjistíte, o kolik budete měsíčně, nebo třeba i ročně platit méně. A úspory mohou být velmi zajímavé.

Co je ke zjištění potřeba?

Nic složitého, jelikož obvykle stačí uvést lokalitu odběrného místa a dále už jenom informace o plánované spotřebě. Jak elektřiny, tak třeba i plynu. Rázem budete u každého dodavatele zařazeni do správné cenové kategorie, díky čemuž přesně zjistíte, kolik budete platit. Za danou cenu následně energie také jednoduše poptáte.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Chci výhodnější energie
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.