EON Brno

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

    Spočítat ceny
energie dodavatelé
logo E.ON

Jedno z hlavních míst, které tento dodavatel plynu a elektřiny má. EON Brno totiž není jenom běžným zákaznickým centrem, ale je naopak centrem poradenským. Je otevřeno každý den od ranních, až do podvečerních hodin. A kde ho najdete? Je to Jakubské náměstí 7. Právě sem je možné přijít si pro radu ohledně toho, zda se vám vyplatí plyn či elektřinu odebírat.

Ne vždy na pobočku EON Brno musíte

Zajímají vás hlavně ceny, za které je možné energii odebírat? Pokud ano, můžete vše zjistit z pohodlí domova. A tak na pobočku EON Brno nebudete muset. Náš online porovnávač je možností, jak zjistit nikoliv ceny orientační, ale ceny přesné. A to v souvislosti s vaší lokalitou, stejně jako v souvislosti s vaším konkrétním odběrem. To jsou hlavní parametry, které je dobré při zjišťování zadat.

Zjistěte i další ceny

Nenabízíme vám jenom možnost zjistit si ceny u tohoto velkého dodavatele. Stejně tak máte možnost zjistit ceny i řady dalších. A proč to udělat? Důvod je samozřejmě ten, že si je porovnáte, zjistíte kolik budete platit, a dále zjistíte také to, kolik celkově můžete ušetřit. Může se jednat třeba i o tisíce korun, což je dobrý důvod, proč se touto cestou vydávat. Změna jako taková je samozřejmě i celkem jednoduchá.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Chci výhodnější energie
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.