EON Frýdek Místek

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

energie dodavatelé
logo E.ON

Ostravsko je lokalitou, které nedominuje jenom Ostrava jako takové. Jsou to i další okolní a známá města. A i zde lidé potřebují plyn a elektřinu. A právě kancelář EON Frýdek Místek je jednou z možností, jak ji získat od tohoto dodavatele. Adresa dané kanceláře je poměrně jednoduchá, jelikož je k dispozici na adrese J. V. Sládka 44. Sem mohou případní zájemci o cokoliv přicházet. A to každý den od pondělí, do čtvrtka. V pátek je na tomto místě bohužel zavřeno.

Kvůli cenám na pobočku EON Frýdek Místek nemusíte

Pokud vám jde o ceny u tohoto dodavatele, pobočka EON Frýdek Místek není jediným místem, kde je zjistit. Můžete využít i náš porovnávač. Ten má výhodu v tom, že ceny zjistíte jednodušeji, pohodlněji a z pohodlí domova. Navíc s jistotou, že je zjistíte u všech dodavatelů v oblasti. A právě díky této výhodě není nic jednoduššího, než si porovnat, který je nejvýhodnější a u kterého budete moci ušetřit nejvíce.

Co je k porovnání potřeba?

V podstatě jenom pár minut vašeho čas. Nic více už nepotřebujete. Pokud ale chcete znát ceny opravdu přesné a aktuální, doporučujeme také uvést lokalitu odběrného místa a plánované využití, nebo spotřebu plynu a elektřiny. Jedině tak získáte ceny skutečně přesné.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.