Dodavatel energie PRE

3. největší dodavatel elektřiny v ČR
  • Počet odběrných míst:

    • Elektřina: 737 190

    • Plyn: 23 056

Dlaně s žárovkou a hrncem na plynovém sporáku - grafika

O dodavateli PRE

Pražská energetika a.s. vystupující pod názvem PRE je energetická skupina s dlouhou tradicí. Jedná se o třetího největšího dodavatele elektřiny v České republice – obsluhuje na 700 tisíc zákazníků především v hlavním městě.

Kromě toho provozuje skupina PRE jednu z distribučních sítí v ČR – pod společností PREdistribuce, a. s., která se stará o provoz a výstavbu distribuční sítě na svém zásobovacím území v Praze a v Roztokách. Skupina PRE se zabývá rovněž výrobou elektřiny, a to zejména z obnovitelných zdrojů.

V rámci projektu PREmobilita se Pražská energetika věnuje rozvoji elektromobility, provozuje dobíjecí stanice PREpointy.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

I když dodavatel PRE působí hlavně v Praze a jako dodavatel elektřiny, jeho nabídka se vztahuje na zákazníky z celé republiky a v portfoliu má také dodávky zemního plynu. Služby nabízí pro domácnosti, firmy i velkoodběratele. Navíc se nově stará i o bývalé zákazníky zkrachovalé Bohemia Energy jako dodavatel poslední instance. To se významně podepsalo i na jejich cenách plynu a elektřiny.

Kontaktujte dodavatele energií PRE pomocí online formuláře nebo na bezplatné telefonní lince. Pro zákazníky má PRE na webových stránkách připravenou zákaznickou sekci, kde můžete sledovat svoji spotřebu energií a platby.

Pro kontakt s dodavatelem využijte telefonní linku nebo jedno z 11 zákaznických center po celé České republice.

Pražská energetika, a. s.

Na Hroudě 1492/4

Praha 10

100 05

www.pre.cz