Cestovní pojištění – srovnání cen

O dodavateli PRE

Pražská energetika a.s. vystupující pod názvem PRE je energetická skupina s dlouhou tradicí. Jedná se o třetího největšího dodavatele elektřiny v České republice – obsluhuje na 700 tisíc zákazníků především v hlavním městě.

Kromě toho provozuje skupina PRE jednu z distribučních sítí v ČR – pod společností PREdistribuce, a. s., která se stará o provoz a výstavbu distribuční sítě na svém zásobovacím území v Praze a v Roztokách. Skupina PRE se zabývá rovněž výrobou elektřiny, a to zejména z obnovitelných zdrojů.

V rámci projektu PREmobilita se Pražská energetika věnuje rozvoji elektromobility, provozuje dobíjecí stanice PREpointy.

I když dodavatel PRE působí hlavně v Praze a jako dodavatel elektřiny, jeho nabídka se vztahuje na zákazníky z celé republiky a v portfoliu má také dodávky zemního plynu. Služby nabízí pro domácnosti, firmy i velkoodběratele. Navíc se nově stará i o bývalé zákazníky zkrachovalé Bohemia Energy jako dodavatel poslední instance. To se významně podepsalo i na jejich cenách plynu a elektřiny.

Kontaktujte dodavatele energií PRE pomocí online formuláře nebo na bezplatné telefonní lince. Pro zákazníky má PRE na webových stránkách připravenou zákaznickou sekci, kde můžete sledovat svoji spotřebu energií a platby.

atelem využijte telefonní linku nebo jedno z 11 zákaznických center po celé České republice.

Chci změnit dodavatele

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 38
Pražská energetika, a. s. – základní informace

Na Hroudě 1492/4
100 05 Praha 10

+420 800 550 055

pre@pre.cz

www.pre.cz