Dodavatel energie GEEN Sale

Alternativní dodavatel elektřiny a plynu
  • Počet odběrných míst:

    • Elektřina: 3013

    • Plyn: 1 533

Dlaně s žárovkou a hrncem na plynovém sporáku - grafika
logo Geen sale

O dodavateli GEEN Sale

GEEN Sale je dodavatelem energií pro firmy, velkoodběratele i domácnosti. Výhodou dodavatele je, že část elektřiny vyrábí ve svých elektrárnách z obnovitelných zdrojů.

Dodavatel GEEN Sale je součástí energetické a investiční skupiny GEEN Holding. Ta zajišťuje kompletní služby pro energetický sektor, včetně výstavby energetických zdrojů a distribuce koncovým odběratelům. Elektřinu z obnovitelných zdrojů vyrábí v 6 vodních a 10 fotovoltaických elektrárnách v ČR a na Slovensku. Dále má podíl ve výrobě energií z biomasy na projektu v Chorvatsku. Součástí skupiny GEEN Holding je také firma VEMEX Energie.

Pro firmy nabízí GEEN Sale optimalizaci úspor energií. Díky analýze podniku navrhne možnosti, kde může firma šetřit na energiích, a doporučení rovněž uvede do provozu. Domácnostem poskytuje dodavatel pomoc s přechodem od původního dodavatele zcela zdarma.

Pro kontakt s GEEN Sale využijte zákaznickou linku nebo e-mail.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

GEEN Holding, a. s.

Mariánské náměstí 617/1

Brno - Komárov

617 00

www.geen.eu