Cestovní pojištění – srovnání cen

O dodavateli Comfort Energy

Skupina Bohemia Energy, pod níž patří i společnost Comfort Energy s.r.o., svým zákazníkům ukončila dodávky elektřiny k 14.10.2021 a dodávky zemního plynu k 17.10.2021.

Zákazníkům Comfort Energy bude nadále dodávat energie tzv. dodavatel poslední instance, a to po dobu maximálně 6 měsíců. Během této doby si musí najít nového dodavatele elektřiny nebo dodavatele plynu.

Historie společnosti Comfort Energy

Česká společnost Comfort Energy s.r.o. dodávala energie zákazníkům od roku 2008. Stáli za ní stejní majitelé jako za dodavatelem Bohemia Energy. První čtyři roky působnosti se Comfort Energy soustředila na velkoobchodní trh a poskytovala poradenství dodavatelům elektřiny. Poté vstoupila i na trh energií pro přímé dodávky domácnostem. Celkem měla přes 100 tisíc zákazníků – odběratelů elektřiny a zemního plynu.

Stejně jako Bohemia Energy, je i Comfort Energy signatářem Energetické deklarace na ochranu spotřebitelů. Od ostatních poskytovatelů se dodavatel Comfort Energy odlišoval nabídkou akčních cen. Ostatně snahu o zajištění energií za výhodné ceny uvedl dodavatel také jako důvod k přerušení činnosti, když v druhé půli roku 2021 vystoupaly ceny na burze až na trojnásobek.

Chci změnit dodavatele
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 37
Comfort Energy s.r.o. – základní informace

Na Poříčí 1046/24
110 00 Praha 1

+420 222 990 550

kontakt@comfortenergy.cz

www.comfortenergy.cz