Cestovní pojištění – srovnání cen

Hlavní město celých Spojených států amerických, sídlo prezidenta, stejně jako Kongresu. To je Washington který díky tomu patří i mezi nejvýznamnější americká města. Aktuální rozloha činí 177 kilometrů čtverečných a počet obyvatel je poměrně nízký. Žije zde okolo 650 tisíc lidí. Svůj význam z hlediska historie začal Washington mít v roce 1800, kdy se stal hlavním městem USA. Dnes samozřejmě láká i davy turistů, a to nejenom jako významné politické centrum, ale i pro řadu památek. Těmi jsou třeba Washingtonův monument nebo americký Kapitol.

Cestovní pojištění umí nabídnout i komplexní ochranu

Jedete právě do této destinace? Pokud ano, neměli byste podceňovat cestovní pojištění. Tedy ochranu spojenou s vašimi cestami. Mezi základ, ze kterého můžete vybírat, dnes patří pojištění léčebných výloh, které obsahuje každá pojistka. Tuto ochranu však lze ještě zajímavě rozšířit a využít třeba pojištění zavazadel, stejně jako lze pojistit i odpovědnost.

Sjednejte i doplňkovou ochranu

Je toho ale mnohem více, co můžete při sjednávání pojistky zvolit. Hodí se například asistenční služby, které jsou jistotou rychlé a kvalitní pomoci. Kdo sjednává cestovní pojištění, může myslet také na to, že lze získat kompenzace v případě zpoždění zavazadel, nebo i samotného letu. Vše v rámci vysokých pojistných limitů, které nabídnou skutečnou ochranu.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 98