Cestovní pojištění do Milána

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Druhé největší italské město, které najdeme v oblasti, která je nazývána jako Lombardie. Vyhlášeno je nejenom nakupováním, ale i tím, že se jedná o známé centrum módy. Aktuální rozloha města je 182 kilometrů čtverečných a počet obyvatel dosahuje hodnoty 1 325 000. Důležité je také říci, že město je i oblíbeným místem turistů. A to především pro řadu historických památek. Těm jistě dominuje gotická katedrála Narození Panny Marie. Po celém městě je ale i mnoho dalších významných míst, třeba jako sídlo opery.

Sjednejte si cestovní pojištění, které vás ochrání

Pokud vybíráte cestovní pojištění právě do této konkrétní destinace, rozhodně byste neměli zapomínat na výše limitů pojistného krytí. Jedná se o maximální částky, které vám jsou k dispozici. Pokud budeme konkrétní, je třeba doporučit, že čím budou vyšší, tím pro vás samozřejmě lépe. Tím vyšší možnosti ochrany na své cestě získáte.

Pojistka může mít různý rozsah

Při sjednávání myslete také na to, jaká rizika mohou nastat. Většinou dnes cestovní pojištění nabídne pojištění léčebných výloh, které je základem. Není to ale jediná možnost. Doporučujeme proto vybrat takovou pojistku, která může nabídnout třeba i pojištění vašich zavazadel nebo sportovní výbavy, stejně jako dokáže nabídnout i pojištění odpovědnosti.