Cestovní pojištění – srovnání cen

Madagaskar je největší ostrov u pobřeží Afriky s překrásnou krajinou a mnoha turistickými lákadly. Vzhledem k tomu, že byl ostrov stovky let pod správou Evropských kolonií - především Francie - jeví mnoho zdejších historických budov množství západních prvků a vlivů. Madagaskar je na rozdíl od mnoha dalších malých ostrovů v okolí Afrického pobřeží bohatý na vegetaci a protkaný množstvím řek. Vzhledem k dlouhodobé izolaci je na Madagaskaru mnoho rostlin i zvířat, která nikde jinde nenajdete, a proto je hojně vyhledáván dobrodruhy.

Jedině s pojištěním

Abyste si Madagaskar užili se vším všudy a bez zbytečných problému, je nejlepší se pojistit. Na ostrově na vás může čekat mnoho nástrah – od nepříjemných zažívacích problémů po bodnutí nepříjemným hmyzem a alergie. Lékařská péče je zde velmi drahá a bez pojištění byste museli vše platit ze svého.

Je to jednoduché

Díky online pojištění si vše sjednáte z pohodlí domova za několik minut. Využijte náš srovnávač a porovnejte nabídky pojišťoven, ze kterých si poté vyberete to, které se vám bude nejvíce hodit. Při cestě na Madagaskar rozhodně doporučujeme cestovní pojištění a pojištění zavazadel.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2