Kalkulačka cestovního pojištění

 • Najděte nejlepší cestovní pojištění během pár sekund

 • Sjednejte si cestovní pojištění v den odjezdu

 • S kalkulačkou šetříte čas i peníze

Kalkulačka cestovního pojištění - počítač s mapou, brýle, muž s mobilem v ruce, globus, klobouk

Cestovní pojištění online kalkulačka

Kalkulačka cestovního pojištění je rychlý a jednoduchý způsob, jak najít nejvýhodnější cestovní pojištění.

Úspora peněz

Díky kalkulačce cestovního pojištění zjistíte online během pár sekund, která pojišťovna vám nabídne nejlevnější pojištění do zahraničí.

Srovnání produktů

Kalkulačka umožňuje na jednom místě porovnat produkty od různých pojišťoven. Snadno najdete cestovní pojištění, které odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Na míru vaší cestě

Zadejte do kalkulačky počet dní, cílovou destinaci a další parametry cesty a získejte nabídku přímo na míru.

Úspora času

Nemusíte vyplňovat stejné informace znovu a znovu na stránkách jednotlivých pojišťoven. Stačí údaje zadat jednou a kalkulačka cestovního pojištění porovná několik nabídek.

Rychlé sjednání

Vyberte si v kalkulačce nabídku, která nejlépe vyhovuje vašim požadavkům, a hned si ji také sjednejte.

Náš tip

Když vybranou nabídku zaplatíte kartou, je cestovní pojištění okamžitě platné. Pojistku si tak můžete sjednat klidně cestou na letiště.

Cestovní pojištění do zahraničí kalkulačka

Cestovní pojištění by vám nemělo chybět při žádné cestě do zahraničí. Chrání vás pro případ, že onemocníte nebo se vám stane úraz. Náklady na lékařské ošetření v zahraničí totiž mohou dosáhnout stovky tisíc až milionů korun. Cestovní pojištění kryje náklady na lékařské vyšetření, hospitalizaci, léky nebo převoz zpět do ČR.

Kromě pojištění léčebných výloh si můžete pojistit svá zavazadla, storno zájezdu, a dokonce i svoje auto. Pokud se chystáte na sportovní dovolenou, třeba na lyžování do Alp, měli byste si sjednat připojištění zimních nebo rizikových sportů v rámci cestovního pojištění. Kalkulačka vám pomůže vybrat pojistku, která bude perfektně vyhovovat vašim plánům.Jak online kalkulačka na cestovní pojištění funguje

1

Zadejte do kalkulačky parametry cesty

Vyplňte cíl, datum a typ cesty, věk pojištěných osob a zda plánujete provozovat rizikové sporty.

2

Kalkulačka srovná cestovní pojištění

Během pár sekund vám kalkulačka zobrazí produkty různých pojišťoven. Srovnejte si cenu, pojistné limity a krytá rizika.

3

Vyberte si nejvýhodnější pojištění a vyrazte

Vyberte si cestovní pojištění, které nejlépe odpovídá vašim potřebám. Zaplaťte a můžete se hned vydat na cestu.

Jak vybrat cestovní pojištění s kalkulačkou

Při výběru cestovního pojištění byste se neměli dívat pouze na nejnižší cenu. Kalkulace cestovního pojištění vám online srovná nabídky od různých pojišťoven, které se liší nejen cenou, ale také službami a pojistnou částkou. V kalkulačce na cestovní pojištění si porovnejte:

 • jaká rizika a události pojištění kryje (léčebné výlohy, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti, storno zájezdu aj.),

 • jak vysoké jsou limity krytí pro jednotlivé oblasti pojištění,

 • výluky z pojištění (např. extrémní sporty).


Před sjednáním pojistky si přečtěte podrobné podmínky cestovního pojištění. V kalkulačce si je rozkliknete v podrobnostech u jednotlivých nabídek.Srovnaný magazín

 • Těhotná žena na letišti
  02. července 2024|Jana Březinová
  Cestování v těhotenství

  Kvůli těhotenství se nemusíte vzdát dovolené a cestování, na druhou stranu je dobré dodržovat pár základních pravidel, abyste byla vy i nenarozené miminko v bezpečí. Pro cestování v těhotenství je ideální druhý trimestr.

 • Tipy na výlety do hor pro milovníky hor - Nohy muže pochodující po horách
  14. června 2024|Jana Březinová
  Tipy na výlety do hor pro rodiny s dětmi i zkušené turisty

  Toužíte poznat české hory, ale nevíte, které trasy zvolit pro děti? Nebo si naopak chcete dát do těla na náročnějším výstupu? Dali jsme dohromady tipy na výlety do hor pro rodiny s dětmi po ČR a zkušené turisty vezmeme i na Slovensko.

 • dopravni_nehoda_hadajici_se_muzi
  13. června 2024|Jana Březinová
  Výluky v pojištění – přehled situací, na které se pojistka nevztahuje

  Pojistné podmínky mívají desítky stran, a tak se je nikomu nechce číst. To je ale chyba. Ve výlukách totiž zjistíte, na co se pojištění nevztahuje. Ignorace těchto výjimek vás může stát miliony korun. Abyste o výlukách získali lepší představu, připravili jsme pro vás jejich přehled u různých typů pojištění. Na konci článku najdete ty vůbec nejabsurdnější záludnosti pojistných podmínek.

 • Žena s batohem a letenkami
  06. června 2024|Petr Pohůdka
  Jak ulovit nejlevnější letenky

  Akční letenky, díky kterým můžete výhodně procestovat celý svět, nejsou žádnou novinkou. Někdy vám sice hledání výhodných letenek zabere trochu více času a možná budete muset slevit ze svých nároků, odměnou vám však budou ušetřené peníze, které potom můžete investovat do zážitků. Přinášíme vám několik tipů, jak ulovit tu nejlevnější letenku.

 • výlet na motorce v horách
  06. dubna 2024|Jana Březinová
  Výlety na motorce do Rakouska a Německa – méně známé mototrasy přes Alpy

  Když se řeknou Alpy, nejspíš každý motorkář si vybaví legendární Grossglocknerstrasse. Tentokrát pro vás máme tipy na jiné alpské silnice. S krásným povrchem, plné zatáček a dechberoucími výhledy. Vydejte se s námi na dva výlety na motorce do Rakouska a Německa.

 • žena u moře - zájezd last minute
  04. dubna 2024|Jana Březinová
  Vyplatí se koupit first minute zájezd?

  Prodeje first minute pobytů vrcholí v lednu a únoru, cestovní kanceláře za včasnou koupi slibují slevy až 50 %. Skutečně se vyplatí objednat dovolenou s několikaměsíčním předstihem a máte ještě teď šanci ulovit výhodnou first minute nabídku?

 • Lyžařky na svahu
  30. ledna 2024|Jana Březinová
  Zimní dovolená v roce 2024 aneb Kam vyrazit na lyže a snowboard?

  Vyrazit za lyžováním a snowboardingem na české hory nebo raději do Alp? Máme pro vás seznam nejlepších středisek a srovnání cen skipasů. Zároveň přidáme tipy, na co si dát pozor, aby se vaše zimní dovolená na horách obešla bez starostí.

 • Padající lyžař
  08. prosince 2023|Petr Pohůdka
  Silvestr na horách: Tohle jsou oblíbená místa Čechů

  Krkonoše, Jizerské hory, Šumava, ale také střediska v rakouských či italských Alpách. Tak vypadají oblíbené destinace Čechů pro Silvestr na horách. Kde strávit Silvestra v rušné společnosti a kam se naopak vydat, když toužíte po klidu?

 • Zahraniční studenti v univerzitní aule
  09. listopadu 2023|Petr Pohůdka
  Cestovní pojištění pro studenty: Potřebujete ho i na Erasmus?

  Čeká vás Erasmus nebo jiný studijní pobyt v zahraničí? Bez cestovního pojištění byste vyrážet neměli. Roční pojištění na míru studentům nabízí UNIQA. Vyjde vás na 2 650 Kč. Pokud se ale v průběhu semestru plánujete zastavit v ČR, mohly by vás zaujmout levnější nabídky konkurence.

 • muz-dostava-ockovani-do-ramene
  04. listopadu 2023|Jana Březinová
  Očkování při cestách do zahraničí

  Cestování do zahraničí už nekomplikují restrikce kvůli onemocnění covid-19, ale přesto byste se před dovolenou měli o očkování zajímat. A to zejména při cestách do exotiky. Očkování vás chrání proti vážným a smrtelným nemocem, do některých zemí vás bez něj ani nepustí.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.