Cestovní pojištění na Istrii

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

cestovní pojištění

Jeden z nejznámějších poloostrovů celého Chorvatska, který samozřejmě zasahuje do Jaderského moře. Už díky tomuto sdělení je více než jasné, že je Istrie velmi zajímavou oblastí, a to ve spojení s turistickým ruchem. Mezi nejznámější střediska patří třeba město Terst, které najdeme v Itálii, stejně jako to může být město Pula v Chorvatsku. Je to ale ještě mnohem více lokalit, které může celá Istrie nabídnout. Oblíbené jsou dnes nejenom četné pláže, ale důvodem návštěvy této oblasti je i celkově dobrá dostupnost právě z naší země.

Cestovní pojištění umí nabídnout i komplexní ochranu

Jedete právě do této destinace? Pokud ano, neměli byste podceňovat cestovní pojištění. Tedy ochranu spojenou s vašimi cestami. Mezi základ, ze kterého můžete vybírat, dnes patří pojištění léčebných výloh, které obsahuje každá pojistka. Tuto ochranu však lze ještě zajímavě rozšířit a využít třeba pojištění zavazadel, stejně jako lze pojistit i odpovědnost.

Sjednejte i doplňkovou ochranu

Je toho ale mnohem více, co můžete při sjednávání pojistky zvolit. Hodí se například asistenční služby, které jsou jistotou rychlé a kvalitní pomoci. Kdo sjednává cestovní pojištění, může myslet také na to, že lze získat kompenzace v případě zpoždění zavazadel, nebo i samotného letu. Vše v rámci vysokých pojistných limitů, které nabídnou skutečnou ochranu.