Cestovní pojištění na Haiti

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

cestovní pojištění

Haiti je velmi malým státem, který se nachází na ostrově Hispaniola. Ostrov i stát leží v Karibském moři. Pokud je tato země něčím typická, tak to jsou nejenom vyhlášené nádherné pláže, ale také zajímavá příroda. Na území země se totiž nachází celá řada pohoří a velmi vysokých hor. Rizikem, které v této zemi hrozí, je nejenom to, že ji postihují různá zemětřesení, ale že zde není natolik kvalitní zdravotní péče. Například více než polovina lidí nemá povinné očkování.

Pojištění je nezbytnost
Pokud tuto zemi navštívíte, rozhodně před cestou vyřiďte cestovní pojištění. Pokud totiž budete trpět zdravotními obtížemi, zaplatí za vás všechny náklady s léčbou, a i případné transporty. V opačném případě byste byli odkázáni pouze na vaše peníze. Dnes navíc není problém vybrat si online tu správnou pojišťovnu, která má dostatečné limity plnění, ale i dobrou cenu celé pojistky.

Uzavřít smlouvu lze za pár minut
Výhodou porovnání pojišťoven je ale i to, že vše vyřídíte online, a to stejně jako samotné uzavření pojistky. A to, i pokud si přidáte i několik balíčků vztahující se třeba na pojištění zavazadel či odpovědnosti. Za pár minut je totiž smlouva připravena k online potvrzení. Následně zaplatíte pojistné a již můžete bez obav vyrazit kamkoliv.