Cestovní pojištění do Botswany

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

Spočítat ceny
cestovní pojištění

Botswana je stát v jižní části Afriky, jež se rychle modernizuje a je ekonomicky poměrně vyspělý. Botswana je známá především neobvykle kvalitními diamanty, jejichž těžba zásadně ovlivnila technologický růst státu. Pro poznávání africké kultury je jako stvořená, protože obyvatelstvo zde z 99% tvoří původní obyvatelé a příslušníci afrických kmenů. Přestože je Botswana bezpečná, hrozí zde pro turisty zdravotní rizika spojená s vysokým počtem nakažených virem HIV.

Do Botswany jedině s pojištěním

Plánujete cestu do této Botswany? Potom se vám bude hodit kvalitní pojištění - tedy takové, které nabídne pojistku léčebných výloh, zavazadel, odpovědnosti, ale může nabídnout třeba i asistenční služby. Pamatujte, že bezpečí a jistota je při cestě do Afriky zásadní.

Je to jednoduché

U nás si pojištění sjednáte snadno online. Nejenom, že je to rychlé a jednoduché, ale je to také výhodné. Okamžitě si porovnáte pojišťovny a můžete tak vybrat takovou, která vám vyhovuje jak rozsahem, tak samozřejmě svou cenou.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.