Blog
Energie
Kdo je levnejší - velcí dodavatelé plynu nebo ti alternativní?

Kdo je levnější - velcí dodavatelé plynu nebo ti alternativní?

28. října 2016|Monika Šaríková|

Pokládáte si otázku, kdo patří mezi nejlevnější dodavatele plynu? Odpovědí je, že to může být jakýkoliv na trhu. A to z toho důvodu, že ceny jsou stanoveny podle lokality, odběru, využití, ale i podle toho, zda je přípojka zřizována právnické, nebo fyzické osobě. Na otázku, kdo je levnější - velcí dodavatelé plynu nebo ti alternativní, lze tedy odpovědět tak, že to mohou být oba.

Porovnat ceny plynu

Zjistěte přesně, kdo je levnější - velcí dodavatelé plynu nebo ti alternativní
Jak to zjistit přesně? Využijte k tomu náš porovnávač. Ten vám nabídne unikátní možnost uvést konkrétní informace o aktuálním nebo plánovaném odběrném místě, a rázem zjistíte vše potřebné. A to ceny, které se přímo k vám vztahují. Jednotlivé dodavatele budete mít seřazeny podle nich, což vám umožní získat odpověď na otázku, kdo je levnější - velcí dodavatelé plynu nebo ti alternativní.


Z pohodlí vašeho domova a za pár minut
Zjištění konkrétních cen není nijak složité. Stačí jenom několik málo minut a máte všechny údaje, co potřebujete. Porovnávač je dostupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí vám tedy jenom přístup k internetu a dále už jenom zařízení, jako je počítač, tablet, stejně jako třeba například i váš chytrý mobilní telefon.

Monika Šaríková Více článků autora
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).