Blog
Energie
Jak zjistit dodavatele plynu?

Jak zjistit dodavatele plynu?

14. října 2016|Vendula Flassig Vrablová|

Na trhu je v současné době několik desítek dodavatelů plynu. Každý svým zákazníkům navíc nabízí tak trochu odlišné podmínky, ale i více či méně výhodné nabídky. Jak zjistit dodavatele plynu, který nám bude nejvíce vyhovovat?

Důležité je nejen to, aby působil ve vaší lokalitě, byl známý svým férovým přístupem a jednáním, ale také by vám měl nabídnout zajímavé ceny svých služeb, kvalitní zákaznickou podporu nebo dostupná kontaktní místa, která lze považovat jako příjemný bonus a onu pomyslnou „třešničku na dortu“.

Porovnat ceny plynu

Jak zjistit dodavatele plynu z pohodlí domova?

Abyste měli přehled o tom, který z dodavatelů plynu vám může nabídnout ty nejvýhodnější ceny a podmínky odběru, nemusíte nikam chodit. Vše jednoduše vyřídíte z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho nezávislého online srovnávače.

Protože mapujeme veškeré dostupné možnosti ve vaší lokalitě, snadno vám poradíme, kde čekají ty nejlepší podmínky a ceny. Díky tomu máte jistotu, že při výběru nešlápnete vedle a nestrávíte s ním více času než je nezbytně nutné.

Co budete potřebovat?

Vlastně nic zvláštního ani výjimečného. Pro vyhledání nejvýhodnějšího dodavatele plynu vám stačí jenom informace o lokalitě odběrného místa a info o tom, na co plyn využíváte, stejně jako aktuální, nebo plánovaná spotřebu.

Po vepsání těchto základních informací do naší nezávislé online kalkulačky se před vámi rozevře nabídka možných dodavatelů s informací o cenách plynu. Pokud se vám některá z nabídek zalíbí, nechte nám na sebe svoje telefonní číslo a my už se postaráme o to, aby se vámi vybraná nabídka plynu promítla ve vaší smlouvě.

Vendula Flassig Vrablová Více článků autora
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).