Cestovní pojištění – srovnání cen

dovolene

Češi na dovolené v roce 2018? Evropa jasně vede!

Čas letní dovolené skončil a tisíce Čechů si na svoje cestování zařídilo extra výhodné cestovní pojištění od Srovnejto.cz a také ePojisteni.cz. Vyrazit do zahraničí bez cestovního pojištění se rozhodně nevyplatí, protože i banální úraz může vyjít na desítky i stovky tisíc korun, které bez cestovka budete muset zaplatit z vlastní kapsy.

Spočítat
cestovní pojištění

Z cílů našich klientů jsme pro vás připravili infografiku, která je rozhodně zajímavá!

dovolene2

Evropa byla letos naprosto jedničkou. Drtivá většina Čechů se vydala klasicky do Chorvatska za mořem, ale zajímavostí je, že hned v závěsu skončili naši východní „bratia a sestry“. Slovensko si tedy na nezájem Českých turistů stěžovat rozhodně nemůže a je vidět, že ne všichni z nás prahnou po válení se u moře a chytání bronzu.

Špatně si ani nevedlo Polsko nebo Maďarsko, kam mnoho turistů vyráží za výbornou kuchyní a poznávání památek.

Zbytek světa pak zastává jen jednotky procent. Na pomyslném druhém místě mezi kontinety skončila s necelými dvěma a půl procenty Afrika, kam vyráží především milovníci pyramid – do Egypta. Asii pak navštívilo ještě méně turistů, a přestože Turecko bývalo oblíbenou rekreační destinací, složitá místní situace nyní dovolenkáře dost odrazuje. Do USA mířilo letos za odpočinek ještě méně Čechu, a návštěvníci Austrálie se už ani nepočítají na celá procenta.

A co vy? Užili jste si letos letní dovolenou se slevami od Srovnejto.cz? Pokud ne, nezoufejte – zimní dovolená tu bude cobydup!

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Články související s těmito výrazy:

Cestovní pojištění, Krátkodobý pobyt, Dovolená v zahraničí, Statistiky