Blog
Energie
ceny plynu na burze

Ceny plynu na burze

30. září 2016|Monika Šaríková|

Zemní plyn je komoditou, se kterou lze klasickým způsobem obchodovat. Z toho plyne, že ceny plynu na burze se mohou také průběžně měnit, v závislosti na různých událostech. To následně ovlivňuje jejich nákupní cenu, což se může projevit i na tom, kolik budete jako zákazníci za plyn platit svému dodavateli, stejně jako konkrétnímu distributorovi, který se stará o to, aby byl zajištěn jeho správný přísun.

Porovnat ceny plynu


Nejenom ceny plynu na burze ovlivní výši plateb
Cena plynu jako suroviny je jednom jednou ze složek, která se váže k tomu, kolik daný plyn stojí. Pamatujte, že ceny plynu na burze jsou jasně dané. Co je ale variabilní, to jsou například marže jednotlivých dodavatelů. I při vysoké ceně plynu na trhu lze dosáhnout na celkem příjemné tarify. Stačí si porovnat jednotlivé dodavatele, kteří se v oblasti nacházejí.


Z domova a online
Porovnání je skutečnou hračkou. Náš porovnávač vám jednoduše umožní na základě zadaných parametrů zjistit, kolik byste mohli platit. Ceny jsou reálné a přesné, vztahující se ke konkrétnímu odběrnému místu. Vše zjistíte za pár vteřin, a to z pohodlí domova, bez nutnosti kamkoliv chodit. Stačí jenom zadat několik základních informací, a to hlavně o využití, stejně jako o aktuální spotřebě.

Monika Šaríková Více článků autora
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).