Šumperk najdeme na severu Moravy, konkrétně tedy v Olomouckém kraji, asi 46 kilometrů severozápadně od Olomouce na řece Desná. Aktuálně zde žije zhruba 25 tisíc stálých obyvatel. Bydlíte v Šumperku, vlastníte automobil a přemýšlíte, kde mu nechat prodloužit technickou? Máme pro vás aktuální adresu i kontakty!

Aby vše proběhlo hladce

Abyste se vyvarovali případným komplikacím nebo průtahům, je dobré nechat auto před samotnou návštěvou stanice technické kontroly Šumperk zkontrolovat zkušeným mechanikem. Zavézt ho můžete i do ověřeného autoservisu, kde případné závady na místě odstraní, čímž zvýšíte šance na to, že samotná technická proběhne bez zbytečných problémů.

Kdo šetří, má za tři

Chcete na provozu vozidla ušetřit? Během objednávání se na STK ve městě Šumperk se zkuste zeptat, zda můžete spojit emisní a technickou kontrolu vozu. Na některých stanicích díky tomu získáte slevu nebo alespoň výhodnější cenu. Ušetřit ale můžete též na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu si porovnáte pomocí naší online kalkulačky.

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.