Obec Dubicko, kterou obývá více než tisícovka stálých obyvatel, najdeme v okrese Šumperk v Olomouckém kraji. Žijete tady a hledáte stanici technické kontroly, kde by vašemu vozu prodloužili „technickou“? Máme pro vás adresu i kontaktní údaje. A aby toho nebylo málo, přidáme i několik tipů, jak na provozu automobilu ušetřit.

Přípravu na technickou nepodceňujte

Abyste minimalizovali rizika související s neprodloužením technické, je dobré nechat auto překontrolovat zkušenému mechanikovi. Ten by měl prověřit nejen stav pneumatik, brzd, světel, emisí a provozních kapalin, ale taky dalších věcí, na které se během STK zaměřují. Vy si mezitím zkontrolujte doklady, které budete ke kontrole předkládat.

Víme, jak ušetřit

Vyžaduje po vašem vozu zákon měření emisí? Domluvte se na absolvování měření právě u příležitosti technické. Získat můžete výhodnější cenu i zajímavou slevu. A šetřit můžete klidně i na dalších výdajích, které s provozem vozu neodmyslitelně souvisí. Jedním z nich je třeba povinné ručení, jehož cenu si porovnáte v naší nezávislé online kalkulačce.