Štěpánov je městem v okrese Olomouc v Olomouckém kraji. Rozlohou se jedná o jednu z největších hanáckých obcí a žije zde přibližně 3 500 stálých obyvatel. Pokud patříte mezi ně a vlastníte automobil, dřív nebo později budete zjišťovat, kde vašemu vozu prodlouží technickou. Abychom vám ušetřili čas s hledáním, máme pro vás aktuální kontakty a přidáme i pár rad a tipů, jak ušetřit.

Auto je potřeba nechat zkontrolovat

Aby vůz technickou prošel bez zbytečných komplikací, zavezte ho před samotnou technickou prohlídkou ke zkušenému mechanikovi. Ten jej prohlédne, případně odstraní závady, které by mohly získání technické ohrozit. Vy si nezapomeňte překontrolovat dokumenty, které budete během technické předkládat a složení povinné výbavy.

Tipy, jak ušetřit

Pokud se domluvíte na spojení technické a emisní prohlídky, může vám stanice naúčtovat výhodnější cenu nebo alespoň poskytnout menší slevu. Ušetřit ale můžete též na povinném ručení. To si snadno porovnáte pomocí naší online kalkulačky. A pokud zjistíte, že vám konkurence může nabídnout výhodnější cenu nebo nabídku, snadno si novou pojistku sjednáte online.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.