Šternberk je moravské město v okrese Olomouc v Olomouckém kraji, ležící 16 kilometrů severně od Olomouce na říčce Sitce. Aktuálně zde žije zde přibližně 13 tisíc stálých obyvatel. Bydlíte ve Šternberku a vlastníte automobil? Poradíme, kde mu nechat prodloužit technickou a jak na provozu vozidla ještě více ušetřit.

Nepodceňujte technickou

Pokud byste na silnice vyrazili bez platné technické, hrozí vám pokuta až do výše 10 000 Kč a v krajním případě i zákaz řízení. Proto je potřeba platnost technické průběžně kontrolovat a s dostatečným předstihem se na stanici technické kontroly objednat. Aby kontrola proběhla bez zbytečných komplikací a průtahů, nechte vůz před návštěvou vybrané stanice zkontrolovat u zkušeného automechanika nebo v ověřeném autoservisu.

Víme, jak ušetřit

Pokud je u vašeho vozu vyžadováno též měření emisí, domluvte si termín na stejný den jako technickou. Řada stanic vám může nabídnout výhodnější cenu nebo alespoň lepší cenu. A ušetřit můžete i ve chvíli, kdy si porovnáte cenu povinného ručení pomocí našeho nezávislého srovnávače. Pokud zjistíte, že na vás jinde čeká výhodnější nabídka, snadno si ji sjednáte online.