Město v okrese Přerov v Olomouckém kraji, 23 km severovýchodně od Přerova na soutoku Bečvy a Veličky, jihozápadně od Ostravy a východně od Olomouce má rozlohu přibližně 52,5 km² a žije tady přibližně 18 tisíc obyvatel. Patříte mezi ně a vlastníte automobil? Pak budete dřív nebo později shánět adresu stanice technické kontroly Hranice. Ušetříme vám čas i hledání!

Jak se připravit na technickou?

Technickou musí poprvé absolvovat vůz čtyři roky po uvedení do provozu. Pak je potřeba nechávat auto na stanici technické kontroly zkontrolovat každé dva roky. Během provozu ale může dojít k situacím a haváriím, které mohou prodloužení technické ohrozit.

Proto je dobré zavézt vůz do specializovaného autoservisu nebo ke zkušenému mechanikovi, který ho důkladně překontroluje, případně odstraní závady, které by mohly získání technické znesnadnit nebo dokonce úplně zhatit. Vy si mezitím překontrolujte dokumenty, které budete předkládat a složení i stáří povinné výbavy.

Ušetřete na kontrole i dalších výdajích

Pokud je potřeba nechat u vašeho vozu změřit taky emise, domluvte se na jejich měření u příležitosti technické prohlídky. Získat můžete výhodnější cenu nebo zajímavou slevu.

A šetřit můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Jedná se například o povinné ručení, jehož cenu snadno porovnáte prostřednictvím našeho nezávislého online srovnávače.

Snadno a nezávazně tak zjistíte, kde vám nabídnou lepší cenu nebo výhodnější podmínky. A pokud vás vybraná nabídka zaujme, jednoduše ji sjednáte a vyřídíte online!

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.