Lipník nad Bečvou najdeme v okrese Přerov v Olomouckém kraji. Žije zde přibližně 8 000 stálých obyvatel a jeho katastrální území má rozlohu 4 958 ha. Bydlíte tady a zároveň vlastníte automobil? Poradíme, kde mu nechat prodloužit technickou a přidáme i pár tipů, jak na provozu vozidla ušetřit.

Za propadlou technickou hrozí pokuta i zákaz řízení

Bez platné technické na silnice nesmíte. Pokud byste to přece jen „riskli“, hrozí vám pokuta až do výše 10 000 korun a v krajním případě i zákaz řízení. Majitelé nových aut musí vůz na technickou objednat poprvé po čtyřech letech. Ostatní ji musí absolvovat co dva roky.

Tipy, jak se na technickou připravit

Aby vůz technickou prošel bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré ho před návštěvou stanice technické kontroly Lipník nad Bečvou zavézt ke zkušenému mechanikovi nebo do specializovaného autoservisu. Majitel auta si mezitím může překontrolovat složení povinné výbavy a veškeré dokumenty.

Ušetřete nejen na technické

Při objednání termínu na STK ve městě Lipník nad Bečvou se zeptejte, zda se dá spojit emisní a technická kontrola vozu. Na některých stanicích díky tomu získáte slevu. A ušetřit můžete taky na povinném ručení, jehož cenu si porovnáte prostřednictvím naší online kalkulačky.

Stanice technické kontroly Lipník nad Bečvou

Stanice technické kontroly Kovet s.r.o., Na Zelince 1537, 751 31 Lipník nad Bečvou, tel. +420 581 701 737

MOBIL expert, s.r.o., Na Zelince 1293, 751 31, tel. +420 602 735 415