Město v olomouckém kraji a stejnojmenném okrese se až do roku 1947 jmenovalo Frývaldov. Dnes už ho známe pouze jako Jeseník, který obývá 11 000 stálých obyvatel. Město najdeme 71 km severně od Olomouce na soutoku Bělé a Staříče. Bydlíte v Jeseníku a potřebujete tady nechat prodloužit technickou vozidlu? Našli jsme pro vás adresu, kontakty a připojíme i tipy, jak ušetřit.

Podceňovat technickou se nevyplatí

Technickou je potřeba vozu prodlužovat většinou každé dva roky. Vždycky tady ale existuje riziko, že vůz nesplní podmínky a technickou mu neprodlouží. Mnoho lidí se na STK vydá se starším automobilem bez předchozí odborné prohlídky na vlastní pěst, ovšem potom s hrůzou zjistí, že odjíždí s dočasnou „technickou“ pouze na měsíc a se seznamem závad k vyřešení.

Proto je důležité svěřit automobil do autorizovaného nebo neautorizovaného servisu a nechat přípravu na profesionálech. Majitel vozidla si mezitím překontroluje nezbytné doklady (technický průkaz vozidla, osvědčení o registraci vozidla nebo osvědčení o technickém průkazu, osvědčení a protokol o měření emisí a protokol o měření emisí s kladným výsledkem), které bude během technické předkládat a složení povinné výbavy.

Šetřete na těch správných místech

Chcete na prohlídce ušetřit? Během telefonické rezervace spojte technickou s měřením emisí (pokud je u vašeho vozu vyžadováno). Řada STK vám nabídne výhodnější cenu nebo alespoň nižší cenu.

Ušetřit ale můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení. To si snadno sjednáte prostřednictvím našeho online srovnávače. A pokud najdete výhodnější nabídku, jednoduše si ji sjednáte online.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.