Převod plynu

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

Plyn - plynový sporák

Nespokojenost se současným dodavatelem může plynout z jeho nespolehlivosti, stejně jako třeba z jeho vysokých cen. Převod plynu k jinému dodavateli dnes není ničím složitým a lze to zvládnout poměrně jednoduše a rychle. Jde navíc o změnu jenom administrativní. Jak kvalita plynu jako takového, tak i rozvody ve vašem domě nebo bytě zůstávají stále stejné. Toho se není nutné obávat.

Porovnejte si ceny a zjistěte, kam bude převod plynu nejlepší

Aktuální dodavatelé se v rámci svých cen za jednotku plynu mohou lišit až o několik desítek procent. S tím souvisí to, že by mělo být vaším cílem najít toho nejvýhodnějšího. A u něho převod plynu uskutečnit. Náš online porovnávač vám ceny zjistí velmi rychle, během pár minut. Pro ideální přesnost stačí uvést lokalitu přípojky, stejně jako odhadovaný roční odběr, či plánované využití daného plynu v domácnosti, ale třeba i firmě.

Nového dodavatele kontaktujete snadno

Jakmile získáte přehled o aktuálních cenách, je možné tomu nejlevnějšímu ihned poslat poptávku. Ceny, které vám náš porovnávač zobrazí, jsou aktuální a platné. Za ty budete plyn také odebírat. Stačí počkat na zpětný kontakt a na přípravu smlouvy, kterou stačí jenom podepsat. Poté už jenom každým dnem šetříte.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.