Cestovní pojištění – srovnání cen

Nejste spokojeni se stávajícím dodavatelem plynu? Není nutné u něho zůstávat, jelikož převedení odběru plynu k jinému dodavateli je dnes snadné. To jediné, co je třeba si pohlídat, to je výpovědní lhůta u dodavatele stávajícího. Důvodem změny může být jak nespokojenost se stávajícím, tak samozřejmě také to, že nový dodavatel může nabídnout mnohem zajímavější ceny.

Převedení odběru plynu k jinému dodavateli proveďte přes náš porovnávač

Je to velmi jednoduché a snadné. Porovnáte si ceny daných dodavatelů a zjistíte, který je ten nejvýhodnější. Poté stačí jeho dodávku plynu poptat a počkat na vyřízení. Převedení odběru plynu k jinému dodavateli je samozřejmě jenom administrativním krokem, jelikož v tomto směru platí, že vaše rozvody v domě nebo bytě, ale i kvalita plynu zůstává stejná.

Jak najít nejlepšího?

Uveďte lokalitu své přípojky, roční spotřebu i to, na co plyn využíváme. Naše kalkulačka plynu vám bude schopna nabídnout přesně takové tarify, které vám přijdou maximálně vhod. To vše během několika málo minut, online a kdykoliv jenom budete chtít zjistit, jak na tom ceny napříč trhem ve vaší lokalitě jsou. Pamatujte také, že frekvence výměny je jenom na vás. Pozor však na předepsané výpovědní lhůty.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 61