840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Výhodé povinné ručení Opel

  • Online srovnání pojišťoven
  • Jednoduše a rychle do 2 minut
  • Zelená karta ihned na Váš email
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
6 Zákazníků zde nyní srovnává
Povinné ručení Opel
Spočítat
ceny
AXA ČP ČSOB Hasičská vzájemná pojišťovna Slavia pojišťovna Triglav Wüstenrot

Cestovní pojištění – srovnání cen

2017-12-12

Jeden z celosvětově nejznámějších výrobců automobilů. Vozy této značky jsou hojně k dostání i u nás, a pokud plánujete koupi, nezapomeňte na to nejdůležitější. Tím je samozřejmě povinné ručení Opel, které musí uzavřít každý majitel, nebo provozovatel vozu. Takto to nařizuje zákon. Navíc je ale povinné ručení Opel skutečně rozumnou volbou, jelikož v daných případech pojistka hradí veškeré škody, které při nehodě způsobíme. A to až do výše sjednaných limitů. A to vše jak u nás, tak i v zahraničí.

Co mohou pojistky obsahovat?

Kromě samotného základu, který jsme zmínili, může povinné ručení Opel obsahovat třeba i připojištění čelního skla, asistenční služby, pojištění srážky se zvěří, nebo i rizika spojená s přírodním živlem. Tato připojištění mohou být zpoplatněna, ale je také třeba vědět, že některé z nich dávají pojišťovny svým klientům také zdarma.

Jak vybrat nejlépe?

Ideální cestou je porovnání, a to samozřejmě online. Stačí zadat základní údaje o vašem voze, a dále už vám vyjedou jak samotné pojišťovny, tak i jejich produkty. A zobrazená cena se poté vztahuje přímo k vám a vašemu vozu. A tak stačí vybrat tu nejlevnější, a poté na pár kliků povinné ručení Opel také pohodlně z vašeho domova i uzavřít.

 
4.59 na základě 952 hodnocení. 5
Povinné ručení si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Hodnoťte i Vy, stači kliknout na hvezdičky níže a zadat číslo smlouvy

Petr N. hodnotí:
100%

"Pojistil jsem si u vás auto. Všechny informace byly přehledný a to, že jsem nemusel nikde běhat, je prostě bomba. Pokud si budu kupovat nový auto, je jasný, že si ho příště pojistím zase u vás. Díky moc."

Filip hodnotí:
100%

"Skvělý server a příjemný přístup, vřele doporučuji"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší povinné ručení
za 2 minuty online
6 Zákazníků zde nyní srovnává