Cestovní pojištění – srovnání cen

Jeden z celosvětově nejznámějších výrobců automobilů. Vozy této značky jsou hojně k dostání i u nás, a pokud plánujete koupi, nezapomeňte na to nejdůležitější. Tím je samozřejmě povinné ručení Opel, které musí uzavřít každý majitel, nebo provozovatel vozu. Takto to nařizuje zákon. Navíc je ale povinné ručení Opel skutečně rozumnou volbou, jelikož v daných případech pojistka hradí veškeré škody, které při nehodě způsobíme. A to až do výše sjednaných limitů. A to vše jak u nás, tak i v zahraničí.

Co mohou pojistky obsahovat?

Kromě samotného základu, který jsme zmínili, může povinné ručení Opel obsahovat třeba i připojištění čelního skla, asistenční služby, pojištění srážky se zvěří, nebo i rizika spojená s přírodním živlem. Tato připojištění mohou být zpoplatněna, ale je také třeba vědět, že některé z nich dávají pojišťovny svým klientům také zdarma.

Jak vybrat nejlépe?

Ideální cestou je porovnání, a to samozřejmě online. Stačí zadat základní údaje o vašem voze, a dále už vám vyjedou jak samotné pojišťovny, tak i jejich produkty. A zobrazená cena se poté vztahuje přímo k vám a vašemu vozu. A tak stačí vybrat tu nejlevnější, a poté na pár kliků povinné ručení Opel také pohodlně z vašeho domova i uzavřít.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 96